Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Köldöksérv műtét után lehetség...

Köldöksérv műtét után lehetséges természetes úton szülni ha hálòt is ültettek be?

Figyelt kérdés
Tavaly júniusban mütöttek, az első szülésem után alakult ki a sérv. A műtét után kérdeztem az orvost, hogy lehet-e még babám azt mondta persze. Akkor megnyugtatott a válasz, viszont most válik aktuálissá a 2.-ik baba kérdés, és megijedtem, hogy jézusom nem is tudok semmit erről. Utánna olvastam de csak annyit találtam, hogy csak programozott császár lehetséges. Tudnátok erről mondani valamit? Köszönőm
2018. ápr. 19. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem annyit mondott az orvos, hogy min. 1 évet várjak a teherbeeséssel.

Miért kellene császàr ez miatt??

2018. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Állítólag azért, hogy kitolásnál a hálò nehogy sérüljön az erőlködéstől. Bár én is olvastam csak, fogalmam sincs ròla. Sőt olyat is olvastam, hogy sok szülész el sem vállalja így a kismamát csak a császárt.
2018. ápr. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!