Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtommal a köldökömnek semmi...

Tudtommal a köldökömnek semmi konkrét kapcsolata nincs a babával, mégis ilyen kellemetlen érzések vannak, mintha belülről kaparászná, ez miért van?

Figyelt kérdés

Hát nem tudom hogy lehet normálisan megfogalmazni, mintha belülről marná meg a köldökömet vagy erősen kaparászná, ezek mitől vannak?

A rúgások nem fájnak, 35 hetes vagyok, de ez az érzés elég kellemetlen.


2018. ápr. 30. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Matathat ott simán. 😊
2018. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Birizgál a baba belülről, ez teljesen normális. Engem is kaparászott a köldökömnél mind a 4.
2018. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy ott intenzívebben érzed a matatását, hiszen ott sokkal vékonyabb a hasfal. Ha mindenhol olyan vékony lenne, mint a köldöködnél, akkor mindig így éreznéd a mozgását :)
2018. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!