Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érez hasonlót ennyi...

Más is érez hasonlót ennyi idős babásan? 27. hét. Olyan "érzem a méhem" érzet, nem görcs, mégis olyan mensi körüli érzés, nem fáj, csak pár pillanatig nagyon picit kellemetlen, mint amikor mensi van, és érzékeny a méhem.

Figyelt kérdés
Készül a méh,ezek nagyon apró összehúzódások lennének?Naponta többször is érzem.Semmi rendszeresség nincs benne...Viszont a jobb oldalon közvetlen a mell alatt a bordám mögött folyamatos nyomást érzek,amitől rendesen ülni sem tudok.A doki nem mondott rá semmit.Bár elég nagy a pocim is.
2010. szept. 4. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ilyenkor rendben van:) Én hétfőn töltöm a 29. hetet, és folyamatosan változik, hogy mit érzek a hasamban.

Sokszor van olyan "instabil" érzésem, amit te írtál, hogy érzem a méhem, de ez valószínűleg attól van, hogy (legalábbis nekem) még sosem volt ekkora valami benne, hogy teljesen kitöltse:)

Üresen is vannak méhösszehúzódások, csak úgy a méh fala nem ér hozzá semmihez, így meg ott a baba, azért érezheted.

Fel kell készülni rá, hogy most már egyre furcsább érzetek jönnek, nekem pl. néha hányingerem van (állítólag a baba nyomja a májat, akkor van ilyen) arról nem is beszélve amikor a hólyagot nyomja, az ember csak kisterpeszben tud közlekedni..

Nem is kapunk annyira levegőt, néha meg mintha tégla lenne az ember gyomrában, mert akkor azt nyomja..

Néha úgy érzem magam mint egy szálloda, amire ki lehet írni, hogy "megtelt."

Kitartás, már nincs olyan sok hátra, pihenj sokat:)

2010. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A légszomj már jelentkezik,szédülés-émelygés hátonfekvésnél,bár csak véletlenül keveredek olyan helyzetbe mert oldalt fekszem.Köszönöm,boldog babavárást!
2010. szept. 4. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!