Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez adnak hálóinget,...

Szüléshez adnak hálóinget, vagy vinni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szent Imrében fogok szülni.

Itt adnak hálóinget, vagy vinni kell a szüléshez?


Ha vinni kell, akkor mennyire eldobós utána?


Nincs hálóingem, sem pizsim..tehát mindet meg kell vennem.

Mennyit vittettek a kórházi tartózkodásra?



2018. máj. 1. 04:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Vinni kell! Nekem nem kellett utána eldobni. Minden napra vittem egyet, meg amiben szültem, de főleg leggingsben meg sima felsőben voltam.

Érdemes sötétebb színűt venni és akkor még ha történik is baleset könnyebben menthető.

2018. máj. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én szuitem ott adtak, jó is volt, mert kicsit foltos lett és nem nekem kellett vele vacakolni.

Két szoptatós hálóinggel keszültem arra a 3 éjszakára, nappal pedig leggings, szoptatós melltartó és pántos felső volt rajtam, a szülészeten nagyon meleg van.

2018. máj. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt baleset, szóval normális állapotban maradtak. Kivéve szülés közben.

A másik részéhez nem tudok érdemben válaszolni. Én Nyíregyházán szültem, adnak, sőt, sajátot nem lehet felvenni kivéve VIP szobásoknál.

2018. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vittem én is oda.

Ha nem akarsz rá sokat költeni, keress turiban egy két olcsót.

Én így vettem egy ezresért két darabot (maggies-ben találtam, jó állapotban is voltak) és ebből csak az egyiket kellett hipóznom.


Az első éjszaka a vízválasztó, utána már kényelmesebbek a napok ilyen tekintetben.


De a sima kinaiban is vannak olyanok amik csak 2000,- körül vannak. Azokat sem kell sajnálni.

2018. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vinni kell sajátot, nekem végül nem kellett kidobni de foltos lett rendesen. Éjszakánként egy hálóing kelleni fog plusz ha nappal abban leszel akkor nappalra is.

Én a kínaiban vettem darabját kemény 1200 Forintért. De nem kell szerintem túl sokat venni, ha véletlenül tovább kell bent maradnotok hazaküldöd kimosni és kész. :) Én pl itthon már nem használtam mert egyszerűbb volt a pólót felhúzni, mint gombolgatni a hálóinget. Azóta állnak a szekrényben, várják a következő bevetést.

2018. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2018. máj. 1. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Vinni kell, és általában nem lesz olyan baja, ami miatt el kéne dobni. Két gyereket szültem 8 év különbséggel ugyanabban a hálóingben :D Igaz, a másodiknál már tényleg csak azért vettem fel, mert a bátyjánál is az volt rajtam, amúgy a szekrényben volt javarészt, de nem volt foltos, vagy ilyesmi.


Az elsőnél 6 hálóinget vittem, hogy legyen elég, de utáltam, hogy abban voltam. A másodiknál egy hálóinget, amiben szültem, plusz egyet aludni (az zsír új volt, és végül fel se vettem egyáltalán), egyébként még két pizsit, és pár leggings-t, trikót, hosszabb ingszerűségeket, nekem ebben volt kényelmes, eszem ágában sem volt hálóruhában lenni egész nap.

Minden nap cseréltem mindent (nacit is), nem azért, mert összevéreztem, hanem mert szülés után brutálisan izzadtam, ez elég gyakori jelenség.

2018. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!