Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán szült valaki...

Nyíregyházán szült valaki mostanában? Esetleg VIP szobába volt valaki?

Figyelt kérdés
Mennyire voltatok megelégedve? A VIP szobába apuka is bejöhet hozzánk meg esetleg családtagok? Mennyibe kerül most egy éjszaka?
2018. máj. 21. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én fél éve szültem, akkor 10 ezer volt a vip szoba 1 éjszakára. Apuka ott volt velünk egész nap, rokonok is jöhettek látogatni.

Én alapvetően meg voltam elégedve.

2018. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 1 hónapja szültem a nyíregyházi kórházban, és egyáltalán nem voltam megelégedve. Fogadott orvosom volt, természetesen vele nem volt problémám, szülésznőt nem fogadtunk viszont aki bent volt velem az egy tündéri nő volt, nagyon jó élmény volt a szülés velük! Maga a kórtermek is szépek, világosak, tiszták, naponta takarítják. És ezzel vége is a jó dolgoknak a kórházon belül. Az ott dolgozó csecsemős nővérek nagyon bunkók voltak, semmit nem segítenek az ujdonsült anyukáknak sem a szoptatásban sem a köldök csonk ápolásban, de még csak a pelenkázást is többszöri kérésre, több órányi várakozás után mutatják meg. A szülésem után 3. nap indult be a tejem és 1 perc alatt az egész hálóingem tejcsis lett, az egész anyag megkeményedett, borzasztó kényelmetlen volt, kértem másikat az ott dolgozóktól de elküldtek annyival, hogy vegyek melltartót. A babám pelusából is volt, hogy kifolyt minden, ott "csak" 20 percig kellett csengetnem a csecsemős osztály ajtaja előtt míg valaki végre szóba állt velem. Én egyébként kétágyas szobában voltam (nem VIP), a hozzátartozók csak akkor láthatták a kislányom amikor valamelyik csecsemős nővér kivitte a kezébe megmutatni... de 2 nap is kértem, hogy mutassák meg a férjemnek, mind a kétszer leráztak mert más dolguk volt. Én végig sírtam azt az 5 napot amíg bent voltunk a babámmal, nagyon megviselt, hogy így lenézik az embert ha nem adsz bonbont vagy nem nyomsz pénzt mindenkinek a kezébe. :( A VIP szobába nem voltam, sajnos amikor én szültem nem volt oda hely, várólistára iratkoztam fel de csak a 4. nap szabadult fel szoba akkor meg már nem akartam átpakolni 1 estére. Elég sokan jelentkeznek oda, és sajnos egyáltalán nem biztos, hogy jut szabad szoba majd neked amikor szülsz. Egyébként igen, este 8ig bemehetnek oda hozzád a hozzátartozók, és 12 ezer forint ha jól emlékszem /nap.
2018. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!