Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Emlékszel mi volt az első...

Emlékszel mi volt az első gondolatod mikor megláttad legelső pillanatban a gyerekedet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 16:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
De gyönyörű okos szemei vannak, csodaszép aranyos. És végre kint van foghatom és hála égnek nem fáj. 😀😊 A szemembe nézett sokáig, párommal sírtunk örömünkben életünk legszebb percei voltak.
2018. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam semmire. Amikor megláttam, nem tudtam egyszerűen felfogni az egészet. Túl sok volt, ugyanakkor olyan természetes, mintha nem is először láttam volna. Előtte azt hittem, hogy egy "idegen" kisember jön ki, akit meg kell ismernem. Leírhatatlan érzés, soha nem fogom elfelejteni.
2018. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ó de szép!És milyen kicsi.. (Sürgősségi császár volt, csak akkor mutatták meg, mikor már rendbe volt téve, és addigra be is aludt. :-)).
2018. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
"Nem akarom, hogy felnőjjön" :D
2018. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A 3.nal az volt az elso gondolatom,hogy jesszus,szegenyem de ronda vagy 😂😂

Kopasz volt,szemoldoke sem latszott(tejszoke volt sokaig)a szemei csukva tiszta mazosan,a szaja habzott.csupa maz volt mindenhol.

Csak nyekergett mint egy kismacska,es lila szine volt szegenyemnek.

Megviselte a szuletese.38 hetesen programcsaszar volt.csak kikaptak szegenyt.

Par ora mulva mar szep rozsaszin volt,eltunt a maz rola,szepen kisimult a kis bore.

Meg most is rondanak latom ha visszanezem a kepeket 😂

Szegeny gyerekem....a nagyok szepek voltak elso perctol.

Persze imadom,es o a csalad kis szeme fenye.

2018. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
"Hát neked meg milyen a hajad?" :D Aranyszőke hajjal született a kisfiam, és azóta is olyan, de én valahogy barna hajú babára gondoltam mindig. Meglepett.
2018. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

az elsőnél a legelső gondolatom az volt : úú de nehéz! pont 4 kg volt, ahogy a mellkasomra tették, kipréselte a tüdőmből a levegőt hirtelen :)


a másodiknál : jaj de szép! egy kerek, rózsaszín kis zsemlére hasonlított, szöszke pihékkel a tetején, hát majd megzabáltam. :)


a harmadiknál : uramisten, apukája klónja!! :)) de szó szerint!! belőlem egy porcikája sincs azóta sem, néha attól tartok, az utcán megszólnak, hogy én valahol loptam ezt a gyereket, annyira különbözünk külsőleg. :)

2018. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elfáradtam az első szülésem végére. Kinyomták belőlem a gyereket szó szerint. Mikor megszületett csam sírtam csak sírtam, iszonyatosan remegtem, nem tudtam abbahagyni. A megkönnyebbüléstől sírtam szerintem. Hogy végre vége van! A gyerekkel kapcsolatban nem tudom mit gondoltam először. Elő perctől kezdve melettem volt. Katéter infuzió volt bennem. Nagyon szarul voltam csak náhány órát aludni akartam, gyerek nélkül. Mert vele a megfigyelőben azon a szűk ágyon nem tudtam pihenni. Kértem hogy vigyék el. Nagy nehezen elvitték. Kb 1-2 órát aludhattam utána. Mikor felébredtem (pedig tényleg nagyon keveset aludtam) teljesen új erőre kaptam. Onnanstól indult be az anyai ösztön igazán. Kértem hogy hozzák vissza a babámat. Akkor tökéletesnek láttam. Gyönyörűnek tökéletesnek. :)

A második szülésem teljesen más. Könnyű és rövid. Szülés végén nevettem, remegés sírás nem volt. Tökéletes szülés. Első gondolatomra is emlékszem. "Nagyon ügyes voltál!" Valamiért azt hittem hogy a bátyja kiköpött mása lesz. Nagyon nem az volt. Kis furi volt. Kerek feje, kicsit csúnyácska. 😂 azóta kikupálódott :)

2018. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, tiszta YX! - párom húga, aki elég csúnyácska... de azóta meseszép kishölgy lett belőle :)


év múlva került szóba a téma barátnőmmel és mondta, hogy ugyan ez jutott eszébe, csak nem akarta mondani :D (mert tényleg csúnya szegény lány..)

2018. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
73%

Úristen, de ronda. Mi ez a fekete haj? Vörös fej, kampós orr...ahhh.

Majd utána, hogy miért viszik el?

Utána na engem TUTI NEM VARRNAK!

Pisilni kell! Miért érzem, mintha tolófájás lenne csak gyengébben?


Komplikációk adódtak, engem sem vittek le az osztályra szülés után, a babát is csak délután láttam utána, holott reggel szültem. De őszintén meg sem fordult a fejemben, hogy bármi gond lehet vele. Szerencsére a riadalom nagyobb volt, mint a gond.

Délutáni első gondolatom, mikor megkaptam, hogy igazán megfurdethették volna. :D

2.gondolatom, ba.zki még mindig ronda es anyosra hasonlit. :D

3.gondolatom, Úristen, ez az ÉN gyerekem!

2018. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!