Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem ma Corax nevű...

Teszteltem ma Corax nevű terhességi teszttel. Az első pillanatban kijött a 2. csík, de FEHÉR, és körülötte rőzsaszín a háttér. Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Tesztelek majd újra, de csak pár nap múlva. Nem jó a teszt?
2009. szept. 24. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem ugyan ez volt a szitu 3 napja a one step teszttel...én szellemcsíknak fogtam fel,és majd hétfőn egy másfajta tesztet próbálok,mondjuk Gabriel-t,arra azt mondják,hogy jó.
2009. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És neked is volt a fehér csík két oldalán rózsaszín él? A szélein rózsaszín. Tiszta sz.r ez a teszt, többé nem veszek ilyet. van egy Qupido tesztem is itthon, pár nap múlva megpróbálom azt. Vagy holnap...:)
2009. szept. 24. 14:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen pontosan,szélein rózsaszínes elmosódott középen nagyon halványan a csík de fehéresen...szerintem is gagyi:( ne tesztelj még holnap inkább várd meg a hétvégét vagy hétfőt addíg termelődjön csak a hcg.
2009. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyan olyan lett én hétfőn tesztelek megint!
2009. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő (!) is ilyen lett! One step és Mono teszt!
2009. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És van akinek ezek után a gagyi tesztek után valami normálisabb pozit mutatott?ha igen melyik teszt volt az?
2009. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Ezt jó lenne megtudni...
2009. szept. 24. 16:36
 8/13 anonim ***** válasza:

:)) ja ja jó lenne megtudni,mert csak csalódok a tesztekben a pénz meg fogy...hiába.

Mikor tesztelteklegközelebb,már ha valakinek most aktuális? Én hétfőn újra mert az első tesztem one step ilyen gagyi csíkos lett...

2009. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is Mono lett olyan. De előtt volt egy elmosodot Maria Romed pozitív tesztem. Nekem az első terhességemet a mono mutatta ki. Igaz az nem maradt meg sajnos. Hát nem tudom majd kiderül. Azért megy a kérdezőnek és minden most tesztelős nőnek a drukk!
2009. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem is valamelyik hónapban ilyen lett a teszt,de akkor sem volt baba...
2009. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!