Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik minden nap sminkelik...

Akik minden nap sminkelik magukat, a szülésnél is sminkeltetek?

Figyelt kérdés

Köszönöm, de ítélkező, leszóló kommentárokat NEM kérek. TUDOM, hogy életem legszebb és legfontosabb eseménye lesz, mikor megszületik a kisfiam!


Sajnos nekem nagyon problémás a bőröm, pattanásos, a szemeim alatt nagy sötét karikák...ég és föld vagyok sminkkel és anélkül. Sajnos.

Minden nap használok alapozót, pirosítót, szemöldökceruzát. Műszempillám van.


Aki ugyanígy van vele, az sminkelt a szülőszobára?

Nekem ez adná a komfortérzetet, sajnos nagyon rosszul érzem magam smink nélkül, ezért gondolkodom rajta, hogy kifessem-e magam vagy ne.


Aki ugyanígy volt vele, az hogyan döntött végül?



2018. jún. 3. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj ez nem úgy lesz hogy elfolyik a magzatvized, lehet jönnek 5 perces fájások rögtön, nem ülsz rögtön a tükör elé hogy feltegyél egy laza make up-ot ami úgy is szétfolyna az erőlködéstől, izzadástól.

Nem csak a fejed lehet gáz, orvosok,nővérek a székletedet,vizeletedet, véredet, szétvágott alfeledet fogják nézni ami mellett a pattanások eltörpülnek.

Nekem sürgősségi császárom volt, NST-ről mentem műtőbe, volt rajtam smink, de ha nem lett volna se izgatom magam pedig én még a sarki boltba is dobok fel egy alap sminket, csak az érdekelt hogy legyünk túl rajta és legyen minden rendben.

Egyszóval utólag banálisnak fog hangzani ez a töprengésed hidd el.

2018. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha te jobban érzed magad sminkben, akkor sminkeld ki magad bátran!

A te kényelmed a lényeg. Neked kell a (helyzethez képest) jólérezni magad.

Ne törődj másokkal!

2018. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Elsőnek nagyon köszönöm a választ! :)

Másodikra nem szeretnék reagálni.


Hétfőn fogok befeküdni a kórházba, megindítják különböző okok miatt.

2018. jún. 3. 10:53
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

:DDDDD

Anyuka....meg tetszett ragadni a dolgok lényegét, az fix.

2018. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

4.et várom.

Biztos hogy most befestetem a szemöldököm és rakatok műszempillát szülés előtt.

Hál istennek nekem a bőrömmel nincs gond.

De szeretnék szép lenni az 1. Közös kèpeken. :)

Ne törödj mas véleményével.

Ha még nem is marad a smink rajta de a komfort érzeted(amíg lesz) meglesz!

2018. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

#6 vok.

Boldog babázást!

2018. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A szuleshez nem sminkeltem, sot, vajudas kozben zuhanyzaskor azt is lemostam, ami rajtam volt.


De en akkor sem sminkelek, amikor futni megyek, vagy edzeni, ha van rajtam smink, akkor azt szinten lemosom elotte.

Egyreszt a bornek sem tesz jot, masreszt sz.rul is nez ki az elfolyt, elkenodott smink. Marpedig en vajudas es kitolas utan mindegyik szulesemnel kb epp annyira zilalt voltam, mint egy erosebb intervallum edzes utan.


En viszonylag gyakran sminkelek, foleg a szememet, mert tetszik, de szerencsere smink nelkul is bogen vallalhatonak erzem magam, meg faradtan is. Ezek a kepek ugyis nekunk keszulnek, legalabbis szuloagyon keszult kepeket en sohasem publikalnek.

2018. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

😂

Ha akarsz sminkelsz, ha nem akkor meg nem!

Minek ezért külön kérdést írni! Hidd el az orvost, szülésznőt nem a fejed fogja édekelni, hisz mindannyian az alfelednél lesznek!

És rád sem fognak szólni két fájás között, hogy anyuka igazítsa már meg a sminkjét, mert szrul néz ki!

2018. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem linkelem be a fotót, de pont múltkor tett fel ismerősöm ilyet. Frissen szülve, szétfolyt sminkben, vértelen arccal, mellkasán a nyákos újszülött. Hát...smink nélkül jobb lett volna.

Ilyenkor teljesen természetes, hogy nem vagy kisimult és üde. Senki se várja el. Inkább tisztelet ébreszt, mikor látni, hogy bizony ti most életetek legnagyobb kihívásán vagytok túl. Nyúzott, kimerült, de büszke és boldog.

Az inkább vicces, mikor a szabadnapos kiszeltünde imitátor vigyorog a képen.

2018. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha lett volna erőm, akkor sminkeltem volna. Nem ebből áll az életem, csak alapozót és spirált használok, a szemöldököm kozmetikus festi. A 42. hétben szültem a 4400 grammos, 56 cm-es kisfiam. Szülés előtt pár nappal már befeküdtem. 2 bőrönddel mentem, rettegtem a baciktól stb. vittem sok féle kézfertőtlenítőt, domestos törlőkendőt és hasonlókat. Olyan rettenetes fájdalmam volt, hogy mezítláb mászkáltam. A smink eszembe sem jutott, pedig én is jól akartam mutatni a képeken.
2018. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!