Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél vehetek fel zoknit...

Szülésnél vehetek fel zoknit (titokzokni, bokazokni)?

Figyelt kérdés

Sajnos szörnyen izzadós a lábam, illetve ekcémás is, ami nem múlik, szteroidos krémmel nem akarom kenni. Tudom, hogy nem ez lesz a legnagyobb problémám, de engedik, hogy vegyek fel zoknit?


35 hkm


2018. jún. 17. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Télen szültem.zokniba mentem mert nagyon fázós és jéghideg a lábam,a szülésznő viszont mondta h vegyem le mert nagyon melegem volt.

Én viszont olyan kabulatban voltam az oxirocintol hogy nem is tudtam fiuvagyoke vagy lány :D nem emlékszem hogy fázott -e a lábam.

Mindenesetre vegyél fel zoknit aztán ha nem tetszik nekik(bár miert zavarna őket?!) akkor letudod húzni ha ugy van :)

2018. jún. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 babyboom567 ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te, volt zokni rajtam szülés közben,arra húzták a zsákot kitolásnál.
2018. jún. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!