Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vetélés fàj jobban vagy a...

A vetélés fàj jobban vagy a szules?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 22:44
 1/5 anonim válasza:
71%
Nagyon remélem, hogy ez csak elméleti kérdés. A vetélés lelkileg fáj, a test ott elhanyagolható fájdalmakon megy keresztül. Szülésnél tudod, hogy kiért fáj. Megéri. :)
2018. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Harom termeszetes vetelesem volt, egy, amit mutettel fejeztek be es ketszer szultem.

Egyertelmuen a szules jar a legerosebb fajdalommal, esetemben annak is a vajudas resze, a kitolas mar mas jellegu volt, inkabb nehez, mint fajdalmas.

A legkevesebb fajdalommal a mutet jart, azutan erzekeny volt a hasam par orat es kesz, illetve nekem elotte mar ket hettel elhalt az embrio, a mutet elott mar vereztem, de az is maximum enyhebb mensis fajasokkal jart.

A termeszetes veteles valoban faj. Volt, amelyik 2 ora alatt lezajlott, vopt, amelyikkel 3 napon at vissza-visszatert a vajudas es a tisztulas, mire minden kijott.

Valoban fajdalommal jar, ugyanugy osszehuzodasok vannak, mint szules elotti vajudasnal es voltak enyhebb tolofajasok is. Viszont az osszehuzodasok rovidebbek, gyengebbek es kevesbe fajdalmasak voltak mindeharom esetben a ket szulesemhez hasonlitva.

2018. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag attól függ, hogy mennyi idős a terhesség a vetélésnél. Kifejlett magzatnál pont ugyanúgy szulesifajdalom erossegu. Mentalisan viszint siman lehet nagyobb a vetéléskor érzett fájdalom, mert ott ugye nincs pozitív végeredmény a végén.
2018. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13 hetesen missed ab. lett a vége. Beraktak valamit amitől megindultak a fájásaim és műszeresen fejezték be. Na hát nekem az az egy óra ami a műtét között és a berakott gyógyszer között volt borzalmas volt. Sose éreztem ilyen fájdalmat, kb. beindították a szülést és szinte szüntelenül fájt, fájdalomcsillapítót mára műtőben kaptam. Egy éve történt de még most is vissza tudok gondolni, hogy mennyire fájt. A menstruációim is borzalmas fájdalmasak szoktak lenni, de ez semmi volt ahhoz képest! Az orvosok pedig azt mondták egy óra után kezdődnek ezek a fájások és visznek a műtőbe, nekem 5 perc után megkezdődött és ki kellett várni. Emlékszem, hogy papírokat kellett aláírnom az altatásom miatt és a nevemet se tudtam leírni, csak odafirkantottam..

Most várom a második babámat amivel remélhetőleg minden rendben lesz, lelkileg felkészültem a hasonló fájdalomra majd.

2018. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. javítom: AZ semmi volt ehhez képest *
2018. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!