Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a tapasztalat Dr....

Milyen a tapasztalat Dr. Gulyás Zoltánról, és mennyibe kerül a magánrendelése?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem tesztet, pozitív lett. A második gyermek lesz a családban. Az elsőt Debrecenben szültem, de oda visszamenni már nem tudok a távolság miatt. Gyöngyösön keresek rendes nőgyógyászt. Régebben nagyon jó orvosnak tartották Dr. Gulyás Zoltánt, egyszer voltam is nála vizsgálaton. De azóta sok idő eltelt, és kíváncsi vagyok most milyen véleménnyel vannak róla. Valamint az is érdekelne mennyit kér a magánrendelésen.
2018. jún. 27. 08:30
 1/2 vvnmlnr válasza:

Szia! Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban, nagyon korrektnek tartom. A Deák Ferenc úton van a magánrendelése hétfőtől péntekig 6:30-7:15-ig azt hiszem. Szerintem magánrendeléshez képest nagyon olcsó, egy vizsgálat 4000 ft, rákszűrés 7000, vagy ha csak kérdezni szeretnél valamit vagy gyógyszert ír fel az 1000 ft.

Remélem tudtam segiteni. :)

2018. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vvnmlnr válasza:
Sajnos szülni már nem lehet nála.
2018. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!