Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség után mivel szokták...

Terhesség után mivel szokták leszorítani a hasat? Hol lehet olyat venni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 1. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyobb babaáruházakban kapsz. Tulajdonképpen egy széles gumiöv.

De ha szerint elég gyakran szotatod a babádat, nincs is rá szükség! Ugyanis a szoptatás hatására húzódik össze eredeti méretére a méhed. Ha a hasad ennek ellenére még mindig nagy, azon nem fog segíteni a hasleszorító, csak a diéta és a torna. (De amíg szoptatsz, halaszd el a diétát!)

2007. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van rá szüség, mert a has magától is visszahúzódik, tényleg csak idő kérdése. Annyiból szerencsés körülnézni, hogy császárosoknak kifejezetten ajánlják, és ha úgy alakul, utólag is be tudja valaki szerezni neked. Én egyik gyerekemnél sem használtam, és akit csak ismerek és megvette, vagy nem is kellett, vagy 1-2-szer fölvette. Kismamaboltokban keresd.
2007. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Régi és nagyon hatásos módszer a hideg vizes törölközős lekötés. És költségmentes!
2007. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!