Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasmenes szules elott?

Simo Nora kérdése:

Hasmenes szules elott?

Figyelt kérdés
39+4napos terhes vagyok, tegnap egesz nap hasmenesem volt es eleg sokat kemenyedett a pocakom. A hasmenes jelezheti azt, hogy hamarosan beindul a szules. Olvastam par helyen, hogy a szervezet kitisztitja magat szules elott es, hogy ez lehet egy jel. Mar csak azert mert remenykedem benne, hogy azert volt.

2018. júl. 5. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

3 terhességemből 1nél lépett fel ez.

De akkor kőkemény hasmenésem volt szülés előtti nap!

Úgxhogy benne van a pakliban de nem törvény szerű.

Könnyű szülést!

2018. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, ugy erzem lehet tenleg most mar egy ket nap es szules lesz. Nekem is kokemeny hasmenes volt a tegnapi ugy gorcsolt a gyomrom, hogy izzadtam le tole...
2018. júl. 5. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyet, de nálam pont az ellenkezője volt. 41. hétben szültem. Akkor is kaptam volna beöntést, ha még nem indul be a szülés.
2018. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VeDi84 ***** válasza:

Nekem aznap volt hasmenésem. Hajnali 3-kor ébredtem az első fájásra, ami nagyon gyorsan rendszereződött. 5-8 között többször kellett vécére mennem. Délután 5-kor született meg a kisfiam.

Könnyű szülést!

2018. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem pár órával a szülés előtt volt hasmenésem és azzal együtt a nyákdugó is távozott. Ez kb este 10 felé lehetett, 1:50-kor született meg a lányom.
2018. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!