Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hetek ota szekrekedesem van...

Orhidea1 kérdése:

Hetek ota szekrekedesem van es ma a 39+5 napon mar ketszer is voltam wc-en es nagyon konnyen jott, enyhebb hasmenes. Lehet hogy hamarosan beindul a szules?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet előjel,igen! :)

Kitartás és gyors szülést! :)

2014. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi
2014. júl. 30. 12:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki volt mar ilyen helyzetben,mennyi idejere indult be a szules?
2014. júl. 30. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon erős hasmenésem volt, de csak a szülés előtti néhány órában. Ettől függetlenül lehet, hogy nálad másképp lesz...Figyelgesd magad, Te tudni fogod, hogy mikor jön el az idő....pont 7 hete reggel NST-n azt mondták, ebből nem mostanság lesz valami (40+1napon)....Aznap 6kor kerültem a szülészetre ls 10:15-kor megvolt a kislányom....Egy biztos: nagyon kevés van vissza :)
2014. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hajrá!


Nekem 3-4 alkalommal kellett kimennem wc-re a tágulási szakasz alatt, kb óránként. Rendes hasmenés-szerű, azaz híg, de nem görcsölős, hanem olyan "könnyű" fajta. Ez késő este/éjjel volt, egész éjszaka 5 perceseim voltak, aztán délelőtt 10-kor született meg a fiam.

A lányomnál sajna nem emlékszem, pedig ő a fiatalabb.

2014. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy elkezdodott a hasmenes ra 8 orara megszuletett a kisfiam.Szerintem nalad is kezdodik...Konnyu szulest! :)
2014. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hát eddig még semmi,de remélem hamarosan beindul.Annyi még hogy ma nagyon aluszekony voltam ami nem igazán jellemző rám napközben.
2014. júl. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!