Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 ujjnyira vagyok nyitva....

2 ujjnyira vagyok nyitva. Mennyi lehet még vissza?

Figyelt kérdés

Nincsenek fájásaim, csak keményedések. Ma haza is engedtek, hogy ebből még nem lesz szülés.

Nálatok hogy volt hasonló helyzetben?


2018. júl. 6. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a jóisten tudja.
2018. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani.Valaki még napokig húzza így.Én 2 ujjnyival már szülőszobán voltam,és másfél óra múlva babáztam.
2018. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet így tudni.

Nálam az egész tágulás a szülőszobán volt hajnaltól késő délutánig.

2018. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 2 héttel már így voltam, a szülőszobán kezdtem el tágulni.
2018. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet fel nap es lehet 2 het, vagy ki tudja.

Elso szulesnel zart mehszajrol jutottam el 3 oran belul az elso tolofajasig. Mrmint az elso fajastol szamitva, mert elotte a burok megrepedt.


A masodik gyerekkel 3 ujjnyira nyitva voltam 39 hetesen, 1 centire rovidult mehszajjal fajas nelkul. A doki szerint idozitett bomba voltam, barmelyik pillanatban megindulhatott volna, i ditani akart mar akkor, en meg varni a spontan fajasra. Nah, ebbol az lett, hogy 5 nappal kesobb inkabb engedtem a burokrepesztest, mert nem indult meg a szules. Ennyit a bombarol...

2018. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülés előtt egy héttel már igy voltam,mint te. Magzatviz elfolyásával indult a szülés. Még aznap voltam nst -n hazaengedtek. Éjjel pedig elfolyt a víz. Fájásaim nem voltak. Kaptam oxitocint,rá három órára megszületett a fiúnk
2018. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36 hetesen 1 ujjnyira megrövidült a méhnyakam, 2 ujjnyira végig nyitva voltam. Másfél hétre rá szültem, 38+4 naposan.
2018. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!