Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » II. Női Klinikán, hogy mennek...

II. Női Klinikán, hogy mennek a dolgok? Szülés után megkapjuk-e babát, van-e lehetőség rögtön megpróbálni szoptatni, és éjszaka velem lehet, vagy oda kell adni a csecsemősöknek?

Figyelt kérdés

igazából nagyon szeretném ha menne a szoptatás,és ha van tejcsi is, semiképp nem akarom, hogy bármilyen cukros vizet kapjon cumisüvegből.

A barátnőm az I-es Nőin szült, az ő babáját megitatták, és bár dől a teje, csak lefejve tudja adni neki, mert nem akarja a cicit.


2008. nov. 1. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én a II.Klinikán szültem 6ével ezelőtt,és sima szülésem volt meg kaptam a babámat csak annyira vidték el míg meg fürdeték,de végik vellem volt.Most nemtudom,hogy működik.ÜDV:40hetes kismama
2008. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!