Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok olyan szülészeteket...

Tudnátok olyan szülészeteket mondani Budapesten ahol alternatív szülőszobák vannak?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatot is szívesen olvasnák aki mostanság szült.
2018. júl. 13. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

István kórház.

De csak 1 ilyen szoba van, szerencse kérdése, hogy használhatod-e. Van benne kád, franciaágy, bordásfal, ilyesmi.

2018. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szent Imre

Nem abban szültem

2018. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

István (én itt szültem de nem az alternatív szobában pedig üres volt mert olyan kemény benne az ágy mint a beton és nem voltam biztos benne hogy arra vágyom :D )van benne egyébként sarokkád, labdák, bordásfal és a marhakemény franciaágy

A Honvéd (Máv) kórházban is van azt tudom

Róbert Károly magánkórházban is van kád meg ilyenek

2018. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bajcsyban is van, de nem mind az.
2018. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

És a nem alternatív szülőszobájukban be kell öltözni a kisérőnek? Meg ott lábtartót kötelező használni a kitolásnál, van óriás reflektor meg hasonlók?

(Remélem érthetően írtam le :)

2018. júl. 13. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
A Szent Imrében szültem, nem alternatív szobában, én nem is vágytam rá. Nem kellett a kitolásnál lábtartót használni és kaptam labdát is a vajúdáskor, hogy ha jól esik rugózhatok rajta. Óriás reflektor nem volt csak a varráshoz egy kisebb lámpa, de az engem abszolút nem zavart mert csak oda világított, ahol varrt az orvos. Varráskor lábtartó is volt egyébként de szerintem varrni nem tud anélkül. A férjem bent volt velem, be kellett öltöznie de ez a baba és a te érdeked. Lehet kérni gátvédelmet is de én már előre megbeszéltem az orvossal, hogy inkább a vágást szeretném ha szükséges.
2018. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Válaszolni nem tudok, mert nem ismerem a bp-i kórházakat. De én olyan vidéki kórházban szültem, ahol volt alternatív szülőszoba: kád, bordásfal, labda, szülőszék stb., csak semmit nem lehetett használni.
2018. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Istvánban rendes szobában nem kellett a kísérőnek beöltözni, nem kellett lábtartót használni és nem világítottak rám reflektorral haha igaz varrni nem kellett mert nem vágtak/repedtem. Kedves kis szoba volt és kedves élményként maradt meg a szülés. :)
2018. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!