Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a 6 hetes kontrollon adom...

Ha a 6 hetes kontrollon adom oda a hálapénzt, az szemétség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fogadott orvosnál szültem, hétfőn jöhettem haza, de nagyon nagy volt aznap az aggodalom a pici körül, és én meg azt sem tudtam hogy hol vagyok, így a varratszedés után csak elköszöntem és kisétáltam..itthon esett le mikor lenyugodtak a kedélyek hogy az orvosnak meg nem adtam oda a pénzt, pedig biztos várta..

Az lenne a kérdésem, hogy várjak a 6 hetes kontrollig vagy esetleg amikor ügyel, akkor menjek be hozzá és akkor adjam neki oda?


Köszönöm!


2018. júl. 19. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ráér akkor, ezen ne aggódj, sokan adják olyankor.
2018. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráér. Én szülés után egy hónappal akartam odaadni neki (nem fogadta el), pedig szinte minden nap beszéltünk (pic-en voltunk a gyerekekkel es mindig jött érdeklődni, beszélgetni), és újra is műtöttek, kb tízszer vizsgált szülés után, így lett volna alkalmam bőven, de egyszerűen mindig elmaradt.
2018. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hétfőn születtek az ikrek, úgy volt még pénteken is, hogy hétfőn mehetünk haza, de olyan ügyesen ettek és gyarapodtak, hogy szombaton hirtelen hazaengedtek minket. A hathetes kontrollon (magánban) adtam a dokinak, amit szántunk. De láttam már olyat is a várójában, hogy az újdonsült apuka a magánrendelésre jött be "megköszönni" a munkáját. De a hat hetes kontrollon teljesen rendben van, mi sem úgy terveztük, de nem éreztem magam rosszul miatta.


Van elég teendő egy (pláne kettő...😁) újszülöttel, hidd el, meglesz valamiből a doktor úr zsíros kenyere, míg odaérsz a borítékkal!

2018. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét szülésnél én (apa) adtam oda az orvosnak a pénzt 1-2 nappal azután, hogy feleségemet hazahoztam a kórházból. Amúgy is be kell menni iratokért a kórházba. Ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy te add át, szerintem ez a legegyszerűbb.
2018. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a 6 hetes kontroll pont megfelelő alkalom. Szerintem elég sokan alapból akkor adják.
2018. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem rendezte el, közvetlenül a szülés után, amíg engem elvittek az őrzőbe. Igaz, mi tudtuk, hogy utána már nem fogunk találkozni a dokival, mert másnap elutazik.
2018. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is akkor adtam oda, szerintem teljesen rendben van
2018. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!