Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

38h+2, kismama vagyok. Ma reggel kevés vér volt a pisimben, majd folyás távozott több részletben, ami leginkább az elélvezés utáni átlátszó, nyálkás folyadékhoz hasonlít, és híg narancsos színű volt,1-2apró alvadtvér darabbal. Ez lehet a nyákdugó?

Keress kérdéseket hasonló témákban: 38. hét, nyákdugó, folyás

júl. 21. 07:50  Privát üzenet  

A válaszok
Pontosan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont júl. 21. 07:52 Privát üzenet
Igen

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont júl. 21. 08:02 Privát üzenet
Lehet, de ez semmit nem jelent, a szules elott 1 honappal is tavozhat.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont júl. 21. 08:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Leginkább azért voltam rá kíváncsi, mert nagyon megijedtem. Első baba lesz.

# 4/6Időpont júl. 21. 08:12 Privát üzenet
Igen, ez meg altalaban nem jelent semmit, hetekkel korabban is tavozhat.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 21. 13:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, másnap megszültem a kislányom, egészséges baba lett. 3780g és 51cm, természetes úton. :)

# 6/6Időpont aug. 1. 21:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
38hetes 6 napos vagyok teljesen atlatszo nyálkás folyás mitől lehet?
2 honapja szultem csaszarral idonkent picit gorcsol a hasam mintha megakarna jonni es par napja nyulos nyalkas "darabok " jonnek ki ( mert ez folyasnak nemigazan nevezheto)...
15-20 percenként , erős fajasok,1-2 percig tartanak. Átlátszó nyak szeri valami is folyt egy nagyon kevés vérrel! Ez meg jósló lehet? 40+2hkm
Szülés után 5 héttel normális ha már nincs vérzésem de most kijött ilyen kocsonyás átlátszó valami olyan mint a nyákdugóm volt. De ez mi?
Ha az elélvezés előtti átlátszó szerű folyadék ment belém, akkor már esélyes lehet a terhesség?
A nyákdugó mindig "szines"? Úgy értem, hogy csak valamiféle barnás, avagy rózsaszínes kocsonyás anyag lehet, vagy előfordul, hogy csak fehér, vagy akár átlátszó?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!