Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik 20 kiló felett híztak a...

Akik 20 kiló felett híztak a terhesség alatt, mikor adtátok le a súlyfelesleget? Hány hónap múlva?

Figyelt kérdés
Légyszíves azok ne írjanak akik alig vagy egyáltalán nem híztak, most nem arra vagyok kíváncsi!
2010. jún. 19. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a lányommal 28kg jött fel.8 hónap után semmi sem volt rajtam....Torna,szoptatás,sok séta.Több órá.

Most a fiammal 20 kg,de idáig nem sok ment le...(3 hónap alatt)Remélem,hogy le megy.......De fe´lek,hogy nem.

2010. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A fiaddal össz. 20 kilót híztál? Szüléskor ebből mennyi ment le?
2010. jún. 19. 10:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia,én alányommal 16 kg-t híztam és 1 évbe telt vissza állnom az eredeti súlyomra.A barátnőm a fiával 30kg-t hízott,de 1,5 év alatt vissza fogyott.Nem eredeti súlyára,mert olyan 5-6 kg felesleg maradt,de szerintem így is ügyes volt!Jól néz ki!:)
2010. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm 24 kilót hízott, szülés után 7 ment le róla és most 3, 5 hónapos a lánya és nincs rajta 1 deka sem. Pontosan annyi mint szülés előtt. Elképesztő mert amikor a gyerek 5 hetes volt már csak 7-8 kiló volt rajta a plusz. Mondjuk ő nem tudott szoptatni csak a baba 1 hetes koráig és utána ő kihagyta a vacsorát 12-1 körül ebédelt aztán semmi csak víz. Én nem vagyok ennyire kitartó, ehhez nincs elég akarat erőm. Sajnos nekem már 1 éves a fiam és még van rajtam 10 kiló pedig én sem szoptattam csak 1 hónapig. Irigylem a barátnőm de nem tudom végigcsinálni amit ő!
2010. jún. 19. 11:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát sem én sem a barátnőm nem sanyargattuk magunkat és mégis "rendbe" jöttünk!:D

Mi annyit csináltunk,hogy a tésztát és a kenyeret teljesen elhagytuk,minimális édesség belefér,egyszer-egyszer!Ami a legjobb RENGETEG GYÜMÖLCS,párolt Zöldség,folyadék!Elfogják venni az étvágyad,vagyis megtöltik a gyomrod és pár hét- hó múlva meglátod meg lesz az eredmény!Mozogj is,bár ha most 1 éves a fiad,akkor ezt mondanom sem kell!:D

2010. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, mozgásból nincs hiány! :-)


Köszi a válaszokat!

2010. jún. 19. 11:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 35 kilót híztam. 1,5 évig szoptattam a kisfiamat, és sajnos nem abba a kategóriába tartozom, akiket a szoptatás fogyaszt. Miután elválasztottam elkezdtem fogyózni, a szülés előtti súlyomhoz képest 7 kiló van még rajtam. Ettől is gyorsan meg akarok szabadulni.

2010. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szia

en 35 kg-ot hiztam a kislanyomal es meg van rajtam 12 kg.most 6 hetes a kislanyom es szoptatok.remelem h le megy a tobi is

2010. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az ikreimmel 36 kg-t híztam, szüléskor lement 8 kg de még így is maradt bőven. Nagyon akartam szoptatni, de sajnos nem tudtam mert szinte semmi tejem nem volt ezért is nem ment lent rólam egy deka sem. 8 héttel szülés után mentem a 6 hetes kontrollra meg kérdeztem a dokit, hogy elkezdhetnék-e fogyózni mivel nem szoptatok mondta, hogy nyugodtan és utána kezdtem el koplalni. Lement egy pár kg de nem sokáig bírtam ezért ügyesen vissza is jött ami lement. Aztán egy barátnőm ajánlott nekem jó módszert ami neki bevált és most én is ezt használom. Eddig 9 kg-t fogytam. Nem reklámnak szánom, de én ez alapján csinálom.

[link]

2010. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 kilót híztam, 85 kilóval mentem szülni és 5 nap múlva amikor hazajöttünk 75 kiló voltam. Viszont én a szoptatás fél éve alatt felszedtem plusz 5 kilót, így mire befejeztem a szoptatást 80 kiló voltam. Aztán lement magától 3 kiló és amikor 9 hónapos volt a fiam, akkor kezdtem tudatosan diétázni és két hónap alatt leadtam 10 kilót. Majdcsak egy évig tartottam a 67 kilót, örültem is, hogy a szülés előttihez képest már csak 4 kiló van rajtam, de sajnos télen megint összeszedtem magam és most 72 kiló vagyok. Most próbálkozunk a kistesóval úgyhogy most nem kéne sokat híznom, mert 9 kiló plusz van rajtam. Szerintem ez alkati dolog is, vannak akik akár 20 kilótól is könnyedén megszabadulnak, sajnos én nem tartozom közéjük.
2010. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!