Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülséi fájdalmat az alhasam...

A szülséi fájdalmat az alhasamban fogom érezni, mint a mensi görcsöket, vagy feljebb is?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés, de reggel óta fáj a hasam, görcsöl, de köldök magasságban...És ne mtudom h mit kéne éreznem ha szülök..37 hetes vagyok.
2008. nov. 2. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább jóslófájás lehet.

A szülésnél olyat fogsz érezni, mint a mensi görcs, és azt veszed majd észre, hogy ritmikusan azonos időközönként jönnek a fájások, amik egyre sűrűsödnek és erősödnek.

Szerintem ez még nem szülés, nyugi:-)Vegyél egy kellemes meleg 20 perces fürdőt, attól a jósló elmúlik. Ha nem múlik,konzultálj a dokiddal.

2008. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

Nem tudom, h elkéstem-e a válasszal, de azért leírom:)

Mindenkinél más, én például a derekamat fájlaltam, égett nagyon. Van akinek a hasa görcsöl.Egyik sem jobb a másiknál, de nem kell félni, bőven ki lehetett bírni:)Egyszer gondoltam azt, hogy nem bírom, de a párom és a szülésznő átsegített rajta.Sokat számít, hogy megbízol-e azokban, akik veled vannak.Egyet se félj, lesz egy gyönyörű, édes babád:))

2008. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem késtél el:). 2-3 napja iszonyatosan fáj a derekam, de nem folyamatosan ,és sokat keményedik a hasam..ezért kérdeztem, bár akkor még a derekam nem fájt:).38 hetes vagyok egyébként
2008. nov. 7. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia:

Most ár bizti elkéstem a válasszal,az előző vagyok:)REmélem minden rendben volt,és azóta babázol:)

2008. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát végülis 1 nappal a kiírt előtt lett meg a kisfiam:) már babázok nagyon:)
2008. dec. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!