Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hetes kismama vagyok, pár...

34. hetes kismama vagyok, pár napja furcsa fájdalmat érzek az alhasamban a hólyagom környékén. Felfázás lehet talán?

Figyelt kérdés

Nem tudom mihez hasonlítani, talán olyan, mint amikor nagyon-nagyon kell pisilni és mégis vissza kell tartani. Körzeti dokimnál voltam, vizsgálták a vizeletemet, teljesen negatív, nincs semmilyen fertőzésem. Szóval nem tudom hová tenni ezt a dolgot és kicsit aggódok, a dokimmal csak szombaton tudok beszélni és addig is szeretném tudni, hogy volt-e már valaki hasonló cipőben és mi lett a diagnózis.

Még annyit, hogy a fájdalom nem állandó, hol jobb, hogy rosszabb. Reggelente általában semmi bajom, délutánra erősödik a fájdalom.


2008. nov. 27. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Azt nem írtad,hogy lenne valami fajta folyásod-e,ami mondjuk nem fehér,hanem sárgás-zöldes dolog.Nekem is ezek a panaszok voltak és a doki vett hüvelyi kenetet és kiderült,hogy összeszedtem valami gombát,amit 6 nap alatt sikeresen kikezelt.Terhesség alatt egyébként is érzékenyebbek vagyunk.Én a 9 hónap alatt sokat szenvedtem a hólyagommal,állandó fertőzés és egyéb dolgok,ami hidd el nem volt kellemes:(.

Kb két hete volt a gombás fertőzésem és a hüvelyi tablettától meggyógyultam!

Jobbulást!

40 hetes kismami

2008. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a baba nyomja meg a holyagodat.
2008. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmiféle folyásom nincsen szerencsére. Elvileg jövő héten megyek orvoshoz, akkor fog kenetet venni, hogy ha ne adj isten lenne valami fertőzésem, azt a szülésig ki tudjuk kezelni.

Tulajdonképpen a koraszüléstől félek egy kicsit, nem tudom, milyen érzés az amikor beékelődik a baba feje és leszáll a has... Asszem a hasam nincs lejjebb, de hát a fene tudja már ilyenkor!

2008. nov. 27. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is vannak alhasi fájdalmaim, mert a babám beékelődött, de már elég régóta van. Ahogy írod nem állandóan fáj, időnként. Ha nincs más panaszod, akkor valószínű ez lehet nálad is. Olyan mint amikor fel vagyok fázva és fáj, szúr a petefészkem, az alhasam. Ettől még nem hiszem, hogy koraszülésed lenne, én szombatra vagyok kiírva, és még mindig semmi jele a szülésnek. Boldog babavárást!
2008. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Ma reggel megint semmi bajom nincs, aztán délután majd meglátjuk...
2008. nov. 28. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!