Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhes vagyok én alacsony...

Taisho kérdése:

Terhes vagyok én alacsony sovany, a párom magas és derék emiatt, lehetnek szülésnel komplikációk mondjuk túl nagy baba?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de alapvetően nem a rajtad levő zsírpárnák mennyisége a lényeg, hanem a belső medenceméreted. Attól, hogy a párod felnőttként magas és derék, még jó eséllyel nagyjából átlagos méretű babátok lesz.:-) Ultrahang kimutatja majd, ha esetleg relatív téraránytalanság lenne.
2018. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha mégis téraránytalanság van, megcsászározak maximum. De se a magasságod, se a bőr alatti zsírod mennyisége (hogy jön ide a soványság, nem is értem) nem mond semmit arról, hogy hogy fog aránylani a baba fejkerülete a belső medenceöved kerületéhez. Emiatt kár aggódni.
2018. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

😂😁😈. Nem volt komplikáció amikor az a nagy derék ember

megdugott! 😂😈😬

2018. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Párom magas(187),én alacsony (154 vékony is) átlagnál épp csak nagyobb babánk lett a 3940-et épp csak ütötte.Teraranytalansag miatt engem végül műtöttek,de neked simán sikerülhet szülni gond nélkül.
2018. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező ne agodjál,mert sima szülésed lesz,simán meg tudod szülni.a baba feje mréete és a te tágulásod medence csipős szélesége a befolyásolo
2018. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!