Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiatal lányoknál most a...

A fiatal lányoknál most a magas vagy az alacsony derekú farmer a divat?

Figyelt kérdés

Sok lányt látok olyan farmerban, hogy egész magasan van a dereka, kb a derékig ér.

De sok olyat is, ahol éppen csak csípőig ér, viszont ezeknél, ha már egy kis felesleg van a lányon, akkor "kibuggyan" a nadrágból, tehát nem túl előnyös.

Tehát szerintem csinosabb a magasabb derekú.


De melyik a divat? 21F



2016. aug. 10. 12:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
4%
Kit érdekel a divat?
2016. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
90%
Magas derekú! 16/L
2016. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
magas :) 16L
2016. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%

Kedves 1. Válaszoló!

Engem pl. Érdekel a divat és szerintem a kérdezőt is érdekli.(Az egy dolog hogy téged nem)

2016. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő divatban van...attól függ kinek mi tetszik de legtöbb most már tényleg a magas dereku
2016. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Én magas derekút hordok és baromira örülök hogy divatba jött, mert a csípő nadrág divatjának idejében nem lehetett más fajtát kapni, csak idősekre.

Ennyiben sajnos számít a divat mert meghatározza a kínálatot is.

Nekem a magas derekú áll jól, úgyhogy ameddig lehet kapni én csak ilyet fogok venni.

A csípő nadrágból valóban kibuggyan a felesleges zsír, valamint ha leül az ember lánya kinn van a feneke/bugyija. Öv ezt nem akadályozza meg csak még jobban bevág.

Életem végéig kísérteni fog a sok fenék amit suliban néznem kellett órán. Vagy a lépcsőn hátul a gatyájukba kapaszkodó lányok stb.

2016. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a magas az sokkal nőiesebb és elegánsabb, az alacsonyról egy autószerelő jut eszembe, akinek a térdéig csúszik a gatyája.. :D

Persze abból is vannak jók, de a nőiességet nekem a derékfarmerek jelentik inkább.

2016. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
egyértelműen magas
2016. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
magasderekú. szerencsére.
2016. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Magas derekú farmert hordanak általában és azért örülnek ennyire mert akin van felesleg azon "eltünteti"! De egyáltalán nem szép a magas derekú nadrág! De kinek ez kinek az!
2016. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!