Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első mensi?...

Szülés utáni első mensi? Normális, hogy erős?

Figyelt kérdés
Második napon vagyok és ömlik belőlem. A tampon kb.1 órát bír+betét is van. Borzalmas, hogy ennyire ömlik belőlem. Most meg pont kórházban vagyok és itt kell túlélnem ezeket a napokat. Most estére nagy Tenát tettem be, mert már egyszer eláztattam a lepedőt.
2018. júl. 30. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ja.. nekem is így volt. Felkeltem éjszaka etetni a babát és feltűnt, hogy eláztattam a lepedőt. Hát kegyetlen volt. Ez az én kérdésem volt annó.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


Egyébként egyre gyengébb lett idővel.

Azóta szültem megint, ezután is ilyen erős volt az első menzeszem. 1 éve szültem a kicsit és jelenleg gyengébb a menzeszem, mint valaha.

2018. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam én is, bár inkább az első 3-4 alkalom volt elég erős. De az nagyon...
2018. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem szólt is az orvosom a kontrollon, hogy ez elő szokott fordulni, nem kell megijedni. Vasat érdemes pótolni. :)

Az első 2-3 alkalom volt ilyen vágóhidas sztori, utána gyengébb vlt, mint szülés előtt.

2018. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is mindket szulesem utan. Az elso 2-3 alkalom utan enyhul es vegul visszaall. En pl nem szamitottam ra hogy ilyen lesz. Elso baba utan 11 honappal szules utan jott meg. Remes volt... kb fel orankent rohantam a wc-re. Egy evek ota nem latott baratnom pont akkorra hivott meg minket, muszaj volt lemondanom mert az utcara se tudtam kimenni mert mint a niagara ugy omlott.
2018. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tampont nem szabad még használni!!! Az vérzés erőssége sajnos normális.
2018. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!