Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első menszid szülés után...

Az első menszid szülés után meddig tartott és milyen erős volt?

Figyelt kérdés

Ilyenkor hosszabb és erősebb menszire kell számolni, vagy ez is csak egy sima menszi lesz. Nekem 5napos volt terhesség előtt, első nap gyenge, második elég erős, utána már csak kevés.

Tegnap délután jött meg először, 12 hete szültem. Amikor megjött még gyenge volt, nem is tudtam betenni a tampont,mert fájt. Éjszaka felébredtem 3kor, hogy megnézzem át kell-e cserélni a betétet. Hát éppen már át kellett, tampont tettem be, mert erős volt már a vérzés. Reggel 6óta óránként cserélem a tampont, mégis már 2x átáztam. Mire számíthatok? Meddig lesz ennyire sok, és hány napra számíthatok összesen? Nektek milyen volt az első menszi?

Köszönöm.


2013. okt. 30. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen sajna ez előfordulhat:(

Én észre sem vettem anno ha menszeszeltem , most meg ömlik belőlem, van amikor csak pisilni megyek és nem tudok felállni onnan mert úgy vérzek:(

Nekem 1éves a lányom asszem nekem is így 12-13hétre jött meg és sajna azóta is tart, de ha elfogadod a tanácsom próbálj meg ne tampont hanem betét használni senki nem látja otthon vagy mert ilyenkor még had távozzon szülés után aminek távoznia kell!!

2013. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mármint az erős vérzés tart nem pedig azóta menszeszelek:):)

de nálam maradt az 5 nap és akkor ebből 2napa közepe elég erőőős!!!

2013. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hétig tartott kb az első, az első kb 3 nap elég erős volt.

Aztán a következő menstruációm már olyan volt, mint szülés előtt.

2013. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DeAnn ***** válasza:
2-3 nappal tartott tovább, mint szokott, de csak 1 kicsit volt erősebb. ELméletileg tampont nem is szabad használni az első menzesznél szülés után. Nekem legalábbis ezt mondta az orvos. Először a legerősebb nedvszívós betétet használtam, nem áztam át sosem. Első nap nekem is gyenge, második nap erősebb, harmadik nap még van, 4. nap, mintha elmúlt volna, de mégsem, (kb 1-2 csepp, de reggelre meg szinte folyik belőlem). szerintem eléggé változó, hogy kinél, hogy van.
2013. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az első volt csak ilyen dúrva utána olyan mint szülés előtt
2013. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor tényleg nem jó a tampon? Betétet kell használni most még?
2013. okt. 30. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jobb még a betét! én az alwayst szeretem jobb mint a libbres!
2013. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal kevesebb votl mennyiségre mint elötte, de majdnem 4hétig!!!! tartott! :S
2013. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem szülés után 5 héttel jött meg először. 2 hétig tartott. Nagyon erős volt. A betét 45 perc alatt úgy átázott, hogy bugyit is kellett cserélnem.

Miután elmúlt, 1 hétre rá újra megjött. Az 2,5 hétig tartott, de már nem volt olyan erős. Utána 35 napra jött meg, aztán beállt 27 napra a ciklusom. Előtte 7-8 napig tartott a vérzésem, most az utolsó 6 napos volt.

2013. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!