Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orrdugulásra milyen orrsprayt...

Orrdugulásra milyen orrsprayt használhatok?

Figyelt kérdés
31hetes km.
2010. jún. 19. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Rhinospray plust használtam. Pont szülés előtt egy-két héttel lettem beteg. Még utána is tartott. De az orrdugulást nekem megszüntette. Azon aggódtam, hogy hogy fogok úgy "lihegni" ha el van dugulva az orrom szülés közben. Aztán végülis mindegy volt, mert császár lett a vége. Én azóta is ezt használom, ha náthás vagyok.
2010. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a terhesség elején használtam a Rhinosprayt, fantasztikus jó hatása van, egyszerűen újra kapsz levegőt!

A dokim azt mondta, egy-egy fújástól nem lesz gond, nagyobb probléma az oxigénhiány meg a kimerültség.

Én összesen négyet-ötöt fújtam, és kibírtam vele a náthámat. És inkább este, mert az volt a fontos hogy tudjak aludni.

Sajnos a tengervizes spray-k csak nedvesítik az orrnyálkahárnyát, másra nem jók.

2010. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia.

nasopaxot javaslom. megfázás vagy csak dugul és nem jön semmi? utóbbinál érdemes elmenni dokihoz.

2010. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!