Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikortól használha...

Szülés után mikortól használhatok hasleszorítós bugyit?

Figyelt kérdés
Sima szülés és császár után ugyanakkor lehet elkezdeni?
2011. okt. 11. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár másnaptól használhatod mindkét esetben. De azt tudd, hogy hasleszorítóval sokkal nehezebben regenerálódnak a hasizmok! Borzasztó kényelmes amúgy, mert "összetart", de az izmok olyankor ellazulnak, a hasizmok sokkal később kezdenek "dolgozni" ezáltal tolódik a regenerálódás.
2011. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De azért ér valamit igaz? A kisfiammal anno nem használtam, pedig hatalmas hasam volt és utána jókora kötényhasam maradt. Most a leányzó sem lesz sokkal kisebb szerintem, főleg, hogy most még cukor problémáim is vannak - bár szigorúan diétázom természetesen - . Igazából csak annyit szeretnék elérni, hogy a lógó hasam, ne érjen a bokámig. Arra jó lehet igaz?

Egyébként köszönöm a gyors válaszod.

2011. okt. 11. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akár azonnal is, legalábbis nekünk azt mondták (term. szülés). Nem maradt semmi hasam szerencsére, pedig 18kg-ot rántottam fel. 3 hétig folyamatosan hordtam a fűzőt, összesen 2 méretet kellett venni, de mostanra a kényelmesebb bugyit is beszereztem ezek mellé éjszakára.
2011. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Én kifejezetten fűzőt nem vettem, mert nagyon drágának találom, de vettem jó magas derekú kifejezetten kismamáknak készült hasszorítós bugyikat. Nagyon remélem, hogy beválik, mert már így is tényleg nagyon csúnya a hasam és ha ez még jobban meglóg... Ráadásul mos 31+3hetes vagyok és már óriási hasam van, mi lesz még a végéig...
2011. okt. 13. 06:20
 5/6 anonim ***** válasza:
kismamatornan kifejezetten figyelmeztettek ra hogy a hasszoritos bugyik csak egy-egy alkalommal /pl.eskuvo stb./ ajanljak mert csak eltunyul alatta a hasizom es pont az ellenkezojet valtja ki mint amit var az ember tole. Azt persze elhiszem hogy csabitoan hat hogy jol nezel ki, de ha leveszed semmivel sem lesz jobb akkor az csak onbecsapas, es nem az a lenyeg hogy ruha nelkul legyen kisebb? En majd talan tornaval probalom visszaszerezni az alakom, remelem sikerulni fog. Probalj valamilyen gyakorlatokat talalni kimondottan erre a problemara, ebben sajnos meg nem tudok segiteni
2011. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnos a kötényhas problémán nem fog segíteni, a haskötő viselése sőt, az izmaid még inkább ellustulnak. Szülés után torna, fogyókúra - természetesen ha majd már nem szoptatsz. Ezen a problémán legfeljebb a plasztika tud segíteni sajnos, a haskötő nem.
2011. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!