Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szül augusztusban? Hogy...

Ki szül augusztusban? Hogy érzitek magatokat? Mennyire visel meg a meleg?

Figyelt kérdés
Írjatok :)

2018. júl. 31. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én augusztus végén / szeptember elején szülök, de már nagyon nyűgös vagyok...

Úgy érzem ez az utolsó hónap mintha a napjai 48 órából állnának és 1 éve már terhes lennék...

Nem bírom ezt a meleget,egésznap a légkondis lakásban vagyok,ettől hogy nem mozdulok ki persze ingerült leszek mert semmi ‘élmény’ nem ér, áhh szóval feszült vagyok,nyűglődöm,semmi nem jó 😒 szegény férjem,ha kívülről látnám magam,én nem viselném el magamat 🤣

Az alvást felejtsük is el,bár én 2-3 hónapja nem alszom rendesen mert fél óránként pisilnem kell...

nagyon várom a babát,tervezett volt,mindennél jobban szeretem már most, de ez az időszak már valóban terhes és nem áldott állapot...

Ja,és még van 4-5 hét, +15 kg ahol járok,ezis kiborít teljesen,szóval depresszió ON :D :D

Remélem te jobban bírod!

Minden jót :)))

2018. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Most nem, de tavaly nyáron terhes voltam. Én nagyon rosszul viseltem, főleg ezt a hőséget. Ha el lehetne dönteni, legközelebb nem így lenne
2018. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Második babát várjuk szeptember 2. a dátum. Eddig jól viseltem,de most már nagyon lent van, beilleszkedett a feje,fáj minden csontom odalent, szeretnék már szülni,de az még odébb van. A lányom is nyári baba volt, ő két éves. Ha lesz harmadik nagyon remélem,hogy nem nyáron leszek nagy terhes. :D
2018. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nefie, én is ugyan így érzek, nekem is teher már és ezek a gondolatok miatt annyira bűntudatom van.. :( Nekünk is tervezett baba, első, augusztus végére vagyok kiírva, így még az augusztust végig viszem, reménykedek, hogy egy kicsit hamarabb jön, végig kánikula van nálunk és nehezen viselem már. Éjszaka óránként járok pisilni, aztán annyira meleg van, hogy nehezen alszok vissza, vagy sehogy, úgyhogy én sem alszok semmit. Én 55 kg-ról indultam, most vagyok 69,5, a baba súlya pedig (tegnap voltam UH-n), 2890g volt. :)


#3, igen, nehéz nyáron a meleg miatt, viszont így télen még rám jött minden ruhám, amit a várandósság előtt viseltem, gyakorlatilag nem kellett vennem semmit, ennyiből szuper, most az egybe ruhák, hosszabb pólóim pont jók, ha télen lett volna ekkora hasam, akkor új kabát és komplett ruhatár csere kellett volna :)

2018. júl. 31. 14:58
 5/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi a baba súly 😊

Eddig a pocakot sem éreztem olyan ‘megterhelőnek’, de mostmár ez is ‘zavar’ az ülésben,fekvésben,mindenben.. nekem is borzasztó bűntudatom van hogy magamban kínlódom ahelyett hogy dalokat énekelnék a pocakomnak és kismama jógáznék extázisba esve mint sok ismerősöm 😂

Kb. A túlélésre hajtok,minnél hamarabb teljen már el egy nap és haladjunk előre 🤦🏽‍♀️

2018. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Augusztus 31-re vagyok kiirva de 23-án lesz a császárom mivelhogy nemrégen szültem a lányomat aki másfél éves múlt és emiatt lesz császárom aminek örülök mert nekem ez megváltás volt a lányomnál is olyan sokáig vajúdtam. Remélem hogy most is jól fogok járni a császárral. Utána is jól voltam és nem fájt különösebben és nagyon hamar felépültem. Most fiam lesz. :)

A hőséget meg a hasamat én is nehezen birom főleg a gyerekem mellett mert épp dackorszakába van és nagyon nehéz nekem, az altatástól kezdve minden, szinte semmit nem pihenek de erősnek kell lennem. Kevesebbet mozdulunk már ki az időjárás miatt meg hogy már 36 hetes vagyok, nehezebb és ezért inkább a légkondis lakásban vagyunk többségében.


Ha megszületik a fiam szerintem könnyebb lesz mint most mivel nem lesz már hasam azaz nem leszek terhes meg már jön az ősz is és emlékszem hogy szülés után erőre kapok, pörgök ezerrel főleg majd most 2 gyerek mellett még jobban fogok, ez az én dolgom. Persze ha mindkét gyerek majd egyszerre sir vagy ilyenek akkor most már kénytelen lesz apuka is beszállni a gyereknevelésbe mert ketté nem fogok tudni szakadni egyszerre, majd legalább megérzi ő is mi az hogy gyereket altatni, ellátni...stb...

2018. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi szeptember 1-re vagyok kiírva második fiammal. Engem nem annyira a meleg zavar hanem a sok egyéb... Vizesedek de nagyon, szomjas vagyok mindig mivel terhességi cukrom van diétát kell tartanom pedig imádom a gyümölcsöket de nem bírja a cukrom.raklapszam ennem a dinnyét és barackot kukoricát de nem lehet. Engem most ez jobban megvisel. A baba jól van köszöni, hétfőn megyek meg dokihoz és akkor utoljára találkozunk. Utána remelem 38ig húzzuk és szepen szulunk Aug második felében. Remelem megint ügyes babam lesz és kibújik szeen ügyesen ahogy kell😁☺️ Könnyű szulest nektek!
2018. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szisztok. Én 7. re vagyok kiirva. Igazábol semmi bajom nem vizesedek stb... De azért szertném már ha kibujna a babám. Ma voltam nst -n minden rendben de az orvos azt mondta nagy a baba 97 bpd mért neki félek hogy nagy lesz és nem tudom simán megszülni. Föleg ha még bent marad hizni is fog.
2018. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

11-ére vagyok kiírva, 3.baba. Remelélem, nem fogunk túlcsúszni, sőt, örülnék, ha kicsit előbb jönne.

Már nagyon nem bírom a meleget, a vérnyomásom alig éri el a 100-at alulról + visszereim vannak a hasamban, a hüvelybemenetnél, az aranyerem is kijött, már jó lenne túllenni rajta.

2018. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én augusztus 3.ra most péntekre vagyok kiírva. Ő a 3.gyerekünk. Faros maradt de igy is megszülöm természetesen :) első 3 ugyan fejvégüként születtek de viszonylag könnyű szüléseim voltak (1.7óra,2.4óra vajúdással) .

2018. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!