Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baváltak a krémek terhességi...

Baváltak a krémek terhességi csikok ellen?

Figyelt kérdés

Újdonsült anyukák!Érdemes venni speckó krémet a strihák ellen,vagy babaolaj,zsiros nivea is megteszi?

Mivel kentétek magatokat a terhesség alatt?Bevált?


2010. jún. 19. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én babaolajjal kenegettem este, fürdés után: nem töröltem le a pocakomról a vizet és jó sok babaolajat rákentem

nem lett egy csíkom sem (dehogy ettől nem lett-e vagy amúgy sm lett volna, az már más kérdés... :) )

2010. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem krémet, szerintem érdemes. Nem lett csíkom. ( én sem tudom, hogy ettől-e.)
2010. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ez teljesen alkati függő. Aki hajlamos rá csíkos lesz akármit csinál aki nem annak meg akkor se lesz ha még testápolót se használ. :( Sajnos én is lelkesen kentem mindent és mégis teljesen szétrepedezett a bőrőm. Egyik ismerősöm nem csinált semmit és egy halovány csíkja sincs.
2010. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én végig kentem a hasamat, bírta az utolsó hétig, aztán végül megadta magát és tele lett striákkal :( óriási hasam volt és túlhordtam 1 héttel a fiamat

ha időben megszületik, nem lenne egy csíkom se

2010. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én(vagyis a férjem)minden nap már az elejétől vichy-vel kente a hasam.a 6.hónapig semmi csík,aztán bezebrásodtam rendesen.alkatfüggő,ha van hajlamod,használhatsz bármit,mint én:/
2010. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb a 25. hétig kentem magam DM-es Babylove krémmel, aztán valahogy elmaradt, meguntam. Egyetlen darab csíkom se lett, úgyhogy ez szerintem puszta genetika. Akinek lesz, annak krémmel is lesz, akinek nem lesz, az fölöslegesen kenegeti magát.
2010. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kentem magam olajjal, krémmel. Terhesség alatt a combom, szülés után a hasam lett csíkos...:(
2010. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy vagyont költöttem mindenféle krémre,mégis csíkos lett a hasam! Sztem ez függ a has méretétől,meg a hizástól is! Nekem nagyon nagy hasam volt és sokat is híztam!
2010. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36. hétig Vichyvel kentem a hasam, az nem is lett csíkos. A combomon és a fenekemen viszont vannak. Már bánom, hogy nem kentem azokat is.
2010. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!