Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon aktív baba mit jelenthet?

Nagyon aktív baba mit jelenthet?

Figyelt kérdés
30+3 napos vagyok, nagyon szeretném, ha minden természetes úton haladna (magától indulna stb), viszont az elmúlt két napban a baba őrült mód mozgolódik. Kb mint soha előtte. Megállás nélkül hullámzik a hasam. Érzem mindenütt, hólyagnál, gyomornál, bordánál, néha még a popsimban is :D Úgy olvastam szülés előtt inkább belassulnak, szóval nem értem.
2018. aug. 20. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Még csak 30 hetes vagy, a szülés még odébb van.

Azt jelenti, hogy most ilyen kedve van a babádnak.

2018. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem elírtad és 38+3 akar lenni nem? :)
2018. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
A nagylányom a 41. héten is olyanokat ficergett, csak néztek a dokik is. 😄 Ne izgulj, ez semmiben nem fog gátolni, csak jól érzi magát odabent. Főleg, hogy még csak 30 hetes vagy, idő is rengeteg van még. Nyugi!
2018. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Miért vagyok lepontozva, most komolyan? :D mert segítő szándékkal kérdeztem hogy véletlen nem elírás-e? Vicc itt némely ember tényleg. :)
2018. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a 30. és 32. hét között volt a legaktìvabb, a végére be is fordult. Aztàn már kevesebb lett a hely, a mozgàsok ereje viszont nagyon megnőtt.
2018. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jajj, elírtam igen, 39+3 hetes vagyok :D
2018. aug. 20. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a front teszi vele,vagy te csinál olyant amitől boldog.Sok sikert megszülsz a hétvégén
2018. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 38+3vagyok és napok óta olyan a hasam higy simán 5meterrol rácsodálkoznak h te jó eg!!!! Brutal. Amúgy nem, nem hiszem h belássuk ak szülés elott😅 nekem a nagyobbik fiam meg a vajúdás során is amíg rendesen be nem ekelodott simán rúgta lefelé a ctg fejet😂 Uh én nem érzékeltem mozgás lassulást az előző szülésnél. Most se lesz Sztem. Kisocsi is olyan mint egy tank... erős és mar most meg is mutatja h mennyire 😂
2018. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi Újság a Baba Aktivitásával Kapcsolatban?
2018. aug. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egész éjjel buli van :D minden irányban mocorog, az egész hasam rázkódik :D
2018. aug. 21. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!