Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok, es a...

37 hetes kismama vagyok, es a kislanyom vegig nagyon aktiv volt, tegnap ota nagyon halk, alig mocorog, csend van (aggodom. Valakinek volt ilyen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Kicsi a hely, készül a szülésre, frontok jönnek mennek. Természetes, ne aggódj :)
2014. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Felek leirni mert nem akarlak feleslegesen beparaztatni. Most leszogezem h attol fuggetlenul h velem h volt nem feltetlenul jelenti azt h veletek is ez van. Es ne panikolj ra feleslegesen.


Szoval 35.heten mar nehezen ereztem mozogni inkabb csak feszengett, tolta magat. 36hetesen befektettek gorcsokkel mentem be. 2 napig minden nap ctg-re tettek de ott is mondtak h nagyon nem akar mozogni. Alig mocorgott de semmi mas bajt nem lattak. 3.napra nemh nem akart vegkepp mozogni de a szivhangja is leromlott. Azonnal megcsaszaroztak, ott jottek ra h a nyakara is es a mellkasara is ratekeredett a koldokzsinor. De gozzatennem nekem ekkorra magatol be is indult a szules es tagultam, de nem vartak tovabb neh baj legyen.

Ha van megerzesed menj be nezesd meg magatokat. De feleslegesen ne aggodalmaskodj. :-)

2014. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
penteken voltam orvoshoz,es azt mondta minden rendben van,a koldokzsinor nincs a nyakan es a szivecskeje is jol mukodik!de akkor meg mozgott sokat..tegnap ota meg ..alig mocorog!
2014. ápr. 29. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld meg, hogy amikor már összecsuklasz mert nem tudod kipihenni magad az aggódástól akkor kapcsol magának valami jó kis rock&rollt és bulizza át az éjszakát... Vagy gondol egyet és fci vb-t játszik a hólyagoddal.

Nincs helye, ettől a hülye időtől egy felnőtt nem terhes is kidől, szerinted akkor őpicursága hogy érzi magát?

Nyugi.

Ha nagyon aggódsz akkor hívd fel a védőnőd, és ha tudsz ugorj le egy szívhang keresésre.(én voltam ketteskével, mert előadta, hogy egy napja aludt, alig éreztem, este bulit tartott)

2014. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb a helye, az én picim a vége felé már nem is mocorgott, csak egy egy nagyobb nyújtózása volt, az, amikor kinyomja a lábacskáját, kezecskéjét, ennyi. Ha mégis aggódsz, próbálj meg beszélni a védőnővel, sűrűbben mennél meghallgatni a szívhangját, az valószínűleg megnyugtatna, vagy ha mégis gond lenne, hamarabb kiderül, és időben tudtok cselekedni. Ha rendes, szerintem megteszi neked. Kívánom, ne legyen semmi baj! :)
2014. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó hónapban már én se éreztem aktív mocorgást, ahogy nő, kevesebb neki a hely, ha az orvos szerint minden rendben akkor szerintem azt figyeld, hogy érzel-e enyhe mozgást napi kétszer, a védőnő nekem azt mondta addig minden normális ha ez megvan, én az utolsó hónapban ezeket számoltam naponta. Ha aggódsz igyál 1-2 korty szénsavas vizet attól tuti fölébred és hírt ad magáról. Nyugodj meg, nem jelenthet minden áron bajt!
2014. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak is voltak ilyen csendes napjai. Ilyenkor egy kis hideg és édes üdítő sokat segített, és indult a rumli odabent. :) Ha nagyon aggódsz, akkor inkább keress fel orvost(inkább 10x feleslegesen, legalább megszellőztetted magad), mert a stressz sem jó a babának.
2014. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem elég sűrűn van ilyen. 39 hetes terhes vagyok, én nagyon-nagyon aktív baba.

Aztán volt, hogy egy-két napig csak nyomkodta magát, a nagy aktvivitás elmaradt. Gondoltam én is, hogy lassan szülök. Aztán újra aktív lett:) 37 hetesen még jópárszor előfordulhat ilyen. Nekem is van, hogy egész nap csak aludnék, aztán vannak aktív napok, ez természetes.

2014. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!