Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+5 és semmi jele, hogy...

39+5 és semmi jele, hogy szülnék. Valaki még?

Figyelt kérdés
Jóslóim múlt héten voltak utoljára, baba mozog rendesen, de az nst ma reggel sem mutatott semmit. Nyákdugóval se találkoztam, a méhszájamat pedig nem nézték. Jövőhéten befektetnek, ha nincs semmi. Beindulhat a hétvégén szerintetek? :(
2018. aug. 22. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármikor beindulhat,barátnőm 41hetesen pontosan a kiirt dátum után egy héttel reggel ment NST-re,semmi biztatót nem mutatott,teljesen zárt méhszáj,az orvos haza küldte hogy menjen pihenjen és estére vissza várja inditásra.Le is pihent délben és kb 20perc múlva elfolyt a magzatviz,estére meglett a kislánya :) szóval fel a fejjel,kitartás,mostmár napok kérdése :) könnyű szülést kívánok!
2018. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, a kiírt napon se volt semmi jele, ugyanolyan napnak indult, mint a többi. NST-n is voltam aznap, annyit mondtak, hogy holnap ultrahang. Hát oda már nem jutottam el, a kiírt napon éjjel 11 órakor beindult a szülés, másnap fél 6-kor bújt ki a kislányom. :)


1. gyerek meg pont 39+5 hétre jött de vele se volt jel.


Igaz én jóslóztam keményen 1-2 hónapig mindkét babával de pont emiatt nem vettem jelnek. :)

2018. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ennyire siettetnek. Sajnos a therehesség ez nem olyan hogy ma van egy dátumaim és ma meg is kell Szülnöm.


Ilyenkor nekem jóslóim sem voltak lehet hogy már láttad is válaszomat más kérdésnél

41 + 1 indul a lányom spontán.

Két nappal korábban semmi jele nem volt a szülésnek

Idézem: nem reménytelen eset, mert a mészáj fel van puhulva. Ezt csak azért nézték meg hogy meddig kaphatok időt az indításig. (A Protokol alapján 40 + 4 indítanak de 41 + 4 ig Kaptam időt.)


Na kb. ennyi jele volt annak hogy a terminust túlléptem.

Tehát minden lehet lehet hogy elindul spontán lehet hogy sajnos mivel nem kapsz időt beindítanak

2018. aug. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40+4 naposan késő délután voltam a dokinál. Teljesen zárt voltam, mondta, hogy se híre, se hamva a szülésnek. Akkor már 2 hete jártam mindennap NST-re. Este 8-ra hazaértem és elkezdődtek a fájások, hajnali 4-re meg is született a kislányunk.
2018. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

39+3 es nekem se akar jonni , josloim voltak kb 3 napja multak el , nyakdugom ezelotti het ota tavozgat.. 1 hete mar 1 jo cm re voltam nyitva.. barmit csinalok nem akar jonni hetfore vagyok kiirva de orulnek elindulna mert hetfoig ha nem befektetnek en meg azt nagyon nem akarom..

Allitolag hetvegen hidegfrontjon csajok! Hatha remenkedjunj!


Ha van valami irjatok!😊

2018. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!