Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 16 honap alatt 2 császar?...

16 honap alatt 2 császar? Szeretnèk feltenni egy kèrdèst? Tudom dokitol kèrdezzek. De tapasztalatokra is kiváncsi lennèk. Akinek nincs érdemes válasza az görgessen arrébb.

Figyelt kérdés

a kislányom most egy éves.

Én pedig 25hetes terhes vagyok.(Azáliat szedtem.szoptatás alatt,magas lett tőle a.vèrnyomásom,doki abbahaggyata velem,elég lesz a pharmatex+szoptatás+kiszálásos együttlètek)

hát nem lett eleg ..

menstruáciom.nemis volt szülés óta.Doktor szerint normál hogy szoptatás alatt nem jelentkezik.

Semmi terhességi tünet.

Kontroll vizsgalaton kiderül 11 hetes terhes vagyok.Abortusz szoba sem jöhet.(egyèbként sem)

A kislányomat császármetszéssek.szültem.a 37.hèten.Programozott lett volna több indok miatt is ami a 38.hètre irtak.ki.De előbb jött a kicsi.

Szeretnèk olyan tapasztalatokat akiknek szintén 15-16hónap van a 2 gyermeke között.Illetve mondjuk az elsőt mèg szoptatja.

hogy birta az első a korházban töltött napokat?

A kislányom nagyon anyás..cicifüggő..

milyen napirendet alakitott ki 2 ilyen pici gyerekkel?

ez a szülèsem is csaszármetszés lesz ez már biztos.

hegem egyenlőre rendben.

Még nem fogadtam.dokit.

ha a hegem engedi vajudhatok?

Akiknek hasonlo minimálos idő telt el a műtétek között mindenkèpp tervezett lesz?

a kislányom medence vègű volt,placenta hamar.öregedett,stb..


köszönóm a válaszokat.



2018. szept. 4. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

25 hetes terhesen szoptatsz? Nekem ez elégfura...


Mindegy a te dolgod.


A kérdésre válaszolva , van az ismerős körben anyuka 13 hónap van a gyerekek között . Mind 2 császár 1. Térarànytalanság miatt 2. Mert korán jott es nem engedték neki a vajudást.

2018. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan szoptathatsz, ajanlom a Tandem szoptatunk facebook csoportot, ott tennem fel a kerdest a helyedben, biztosan vannak ilyen kis korkulonbseggel. Baratnom 2. gyereke csaszaros lett (surgossegi), es par honapos volt, mikor kiderult, hogy jon a teso. A dokija biztatta a huvelyi szulesre, es az is lett neki. A heg vastagsaga nem igazan jo indikatora annak, hogy lehet-e vajudni, vagy sem, erdemes ennek alaposabban utanajarni, ehhez a VBAC csoportot ajanlom a facebookon, ha esetleg az szobakerul, illetve az Edesanyak sakertoi csoportot, ott csak szakerto valaszol. Baratnom vegig szoptatta a varandossagat, es nagyon sok anyukat ismerek, aki szinten, es utana tandemben folytattak.
2018. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
13 hónap van a lányaim között, az első 11 hónapig szopizott (a végén már csak este). Első sürg. császár, második vbac. 😊
2018. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
65%
Németországban 15 hónapig nem engedik a vajúdást.
2018. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!