Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egypetéjű, egy lepényen...

Egypetéjű, egy lepényen osztozó ikreket szült vki simán, hüvelyi úton?

Figyelt kérdés

Sok történetet olvastam már, sokan szültek simán ikreket, de ahogy rákérdeztem, mindig kiderült, hogy ők mind kétpetéjűek voltak, két lepény és két burok volt.

Nálunk nem ez a helyzet, akkor 100% hogy császár lesz? Az orvosom akihez jelenleg járok ( de még módosíthatnánk rajta) teljesen császár párti, de ő a kétpetéjű ikerterheseknek is csak császárt ajánl, a hüvelyi szülést egyáltalán nem preferálja.Viszont úgy tudom, nem minden doki áll ehhez így .


2018. szept. 12. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kétpetéjű ikres vagyok, szerintem tedd fel a kérdés facebook-os ikrek csoportban, itt nem nagyon fogsz választ kapni. (Ikres anyukák, Ikres kismamák és anyukák valamint adok-veszek csoport - ez a két legnagyobb, többezres taglétszámmal. Nagyon hasznos csoportok!) Van ikres ismerősöm, akinek az egypetéjű ikrei már a 4-5. hüvelyi szülése volt. Az A baba még szépen kijött, a B keresztbe fordult és valamelyik végtagja lógott ki. Nem lett baj, de nem sokon múlott, hogy az legyen.
2018. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!