Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Epidurált Gyöngyösön nem is...

Epidurált Gyöngyösön nem is adnak vagy neken kellett volna kérni?

Figyelt kérdés
2 éve szültem. Öszintén megmondom azóta se dolgoztam fel, azt hittem belehalok, utolsó egy órában már vergődtem az ágyon. Sógornőm 2 hete szült Pesten a Honvéd Kórházban és mondta, hogy ott szinte mindenki kap epidurált. És, hogy le a kalappal előttem, hogy én nélküle szültem.

2018. szept. 13. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem alap szerencsére, kérésre adnak, ha adnak. Jobb ez így, hidd el!
2018. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérésre szoktak csak adni, ők nem tudják neked van e szükséged rá vagy kibírod.

Amúgy nem is lehet mindig adni, gyakorlatilag csak a vajúdás közepén, kitolás előtt már nem.

2018. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016-ban és 2013-ban szültem ott, őszintén szólva akkor eszembe'se jutott hogy létezik ilyen, pedig ha szóba hozza valaki biztosan kértem volna (az oxitocin persze ment kérés nélkül...)
2018. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is 2016ban szültem Gyöngyösön és én is kértem volna ha tudom, hogy lehet. De mondhatták volna főleg, hogy fogadott orvos meg szülésznő volt.
2018. szept. 13. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Van sok kórhàz ahol nem adnak kèrèsre sem (Szèkesfehèrvàr, Eger, Kistarcsa stb) mert csak. Esetleg ha fogadott dokid van, de ilyen helyeken azok is csak beigerik. Sok mas korhazban adnak, vagy adnak ha van fogadott doki akivel meg van beszelve. Az adott korhaztol/orvostol fugg.
2018. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!