Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Értelmezné nekem valaki?...

Értelmezné nekem valaki? Melyik vonal mit jelöl ezen? És értékekből ítélve mennyi van még hátra? (Elszámolás történt, elvileg 40hetes vagyok mar)

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 18. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Ès ha mi azt mondjuk minden ok és holnap meg hal a magzat akkor mi vagyunk a hibásak?

Ès ha most valaki azt írja, hogy nagy a baj rögtön korház, ott meg kiröhögnek téged...


AKár még 3 heted is lehet. Ha meg tényleg 37 hetes vagy akkor még 5 heted is lehet.

2018. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint kicsit durva volt ez a hozzászólás. Csupán tapasztalatok alapján kértem értelmezést. Főleg hogy aki csinálta aszisztens, még magyarázatot sem fűzött hogy mi micsoda a papíron, és érdekelt volna.

Az orvos mondta hogy 40hetes, múlthét vasárnapra ki is írt. A vizsgálatok szerint fejlett, ráadásul minden nyitott és,, bármelyik perces" szülés lehet. Ezért lettem volna kíváncsi arra, hogy esetleg mire számíthatok, illetve ki kit tapasztalt.

Sokat nem használt a válaszod, a stílusa pedig mégúgysem de köszönöm.

2018. szept. 18. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, az első válaszolónak igaza van.


Az, hogy valaki hasonlót tapasztalva x módon járt, az SEM jelenti majd azt, hogy te is így fogsz járni, mint ő. Nincs összefüggés.


Lelet értelmezésével kapcsolatosan az orvosod az illetékes.

2018. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A felső a baba szívhangja, a legalsó a méhtevékenység, a középsőt nem tudom. A függőleges vonalak mikor mozgott a baba és gondolom nyomnod kellett a gombot. A baba többnyire aludt, vagy nyugodt állapotban volt, jelentősen nem változott a szívhangja mozgás idején. Kiugró méhösszehúzódásokat nem jelez a gép, de ez semmit sem jelent. Nekem egy ilyen nst után 1 órával elfolyt a víz.
2018. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bár én laikus vagyok, de szerintem a baba szívverését nézik illetve a méhösszehúzódásokat (van-e rendes fájásod) és mindezt, hogy hogyan reagál magzatmozgásra. Ha minden oké, akkor is beindulhat pár óra múlva és akkor is túlhordhatod akár, szóval ebből nem lehet következtetni, hogy hány hetes vagy. Ha meg nem oké, akkor rögvest ott tartanak.

Elszámolás meg: a 12. hétig nőnek egyformán a magzatok, a 12. heti ultrahangon szoktat terminust módosítani ezért, ha mások a méretei. Neked akkor mit írtak? Utána már csak azt írják, egy átlaghoz képest nagyobb vagy kisebb (így lehet 38 hetesen két héttel kisebb vagy nagyobb akár), de az nem jelenti, hogy hamarabb vagy később jön.

2018. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Persze, azt értem, hogy nem mindenkivel fordul elő ugyan az. (A durva benne a halál említése volt.) Arra lennék kiváncsi melyik sáv mit jelöl, melyik a fájástevékenység stb.

A tapasztalatokat pedig aki szeretné megosztja velem. Gondolom az is érthető, hogy egy kismama érdeklődik főleg első babánál.

Az orvosom egyéni stílusa miatt, kihagyja általában az értelmezéseket, még a kérdésre sem válaszol sokszor.

Neked is köszönöm válaszod.

2018. szept. 18. 12:12
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Válaszoló, köszönöm az érzelmezést! Így már értem:).

Kedves 4., értem, hát ott már két időpontot kaptam szülésre, és 3hetes eltéréssel két kort is a babának, tehát pontosan nemtudok sokmindent. Így hagyatkozhatok arra amit az utolsó vizsgálatnál kaptunk eredményt.

Köszönöm nektek!

2018. szept. 18. 12:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! A felső a baba szivhangja, az alsó sorban a mehtevekenyseg látható. Ez egy reaktív NST ha az első felét nézzük, a másodikban igencsak beszűkűlt az érték. Ha ezt nálam produkáló, biztos hogy még egy 15-20 percig megfigyeltelek volna. Viszont ebből nem lehet következtetni arra hogy hanyadik hétben vagy, miért nem néztek flowmetriat és lepény állapotot, ha ennyire bizonytalan a kor.

Belső vizsgálat volt? Mehszajad állapota milyen?

2018. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem, hát engem kitessékeltek, hogy ennyi elég volt.

Igen, belső vizsgálat volt, 1111-es lett a mehszájvizsgálat eredménye.

Én sem tudom miért nem jártak jobban utána. :/

2018. szept. 18. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd. Bent csinálták ezt a kórházban. Ha gáz lett volna vagy már vajúdnál bent tartottak volna. EZÉRT VAN TERHESGONDOZÁS. Számomra elképzelhetetlen a szitu hogy megvizsgálnak engem, hazaküldenek én meg megkerdezem a neten hogy akkor most bemenjek-e......
2018. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!