Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés elött fájtak a...

Akinek szülés elött fájtak a csontja (derék, comb, szemérem. Stb). Annak könnyebb volt a szülés? Sikerült természetes uton?

Figyelt kérdés
Elsö babánál nem volt csontfájásom,császér lett,végül nem tágultam..most nagyon fáj mindenem és eléggé ki is szélesedtem.reménykedhetek a sima szülésbe?
2018. szept. 22. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha azért lett császár mert nem tágultál annak semmi köze a csontjaidhoz. Azt téraránytalanságnak hívják, mikor nem fér ki a baba. És ez sem függ össze a fájdalommal.
2018. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenem fájt mindig. 2 császárom lett. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2018. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak arra gondoltam,ha most szélesedtem fájnak(védönö szerint tágulnak a csontok),akkor most hátha nagyobb az esélye a sima szülésnek.
2018. szept. 22. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Középidőtől fájt a szeméremcsontom és a derekam. 2 ujjnyira nyitott méhszájjal mentem szülőszobára. Aztán ennyi is maradt, ezért császár lett.
2018. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy volt, hogy hétfőn elindultam postára,de már a szomszéd ház előtt meg is bántam,mert úgy fájtak a lépések!Azon a héten csütörtökön meg is szültem!Természetes úton,4 óra alatt! Úgyhogy nálam bejött!
2018. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is fajt minden medence , ketesztcsont csípő combok , szemeremcson , egy milut nem tagultam császár lett
2018. szept. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugyanígy vagyok mint te! Első szülés császár lett, mert semmit nem tágultam és nekem sem volt semmilyen fájdalmam szülés előtt.

Most az van nekem is amit leírtál,keddre vagyok kiírva.

2018. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bogyo0528 ***** válasza:

Tegnap szültem . Amikor terhes voltam akkor annyira fájtak a csintjaim ahogy tágultak h én is azt hittem h könnyű lesz de nem nagyon volt az. első babám lett..de végül nem lett császár nagy nehezen ki jött a kincsem.😊


ui könnyű gyors szülést

2018. szept. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bogyo0528 ***** válasza:

csontjaim

szóval szerintem sem függ össze.*

2018. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tegnap 09:19-es majd irj mi lett a vége
2018. szept. 24. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!