Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet hogy csomó ember...

Hogy lehet hogy csomó ember elhiszi ezt amikor ordít róla hogy nem igaz?

Figyelt kérdés

[link]


Miért gondolja bárki hogy Orbán Ráhel szülését nem készítették elő hanem más... khm ... össze magzatvizezett meg minden egyebezett ágyára vágyott? ...

Én miniszterelnök apa nélkül odaszóltam a szülésznőmnek amikor indultunk a kórházba és előkészített szülőszobában várt, hogy hiheti el ennyi ember aki megosztja ezt a hülyeséget hogy akkor egy ilyen esetben ez nincs ezerszer bebiztosítva és előre megszervezve?


2018. szept. 23. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Vannak hiszékenyek akiket muszáj ilyen idióta hírekkel lázban tartani, hogy legyen miről mérgelődni.

Egy normál gondolkodású embernek hamar lejön, hogy az egész kitaláció.

2018. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Kamu.
2018. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Te vagy az Ráhel?

Viccen kívül, most látom ezt először de ordít erről a megfogalmazásról, hogy kamu és annak is nagyon béna. Hihetetlen miket ki nem találnak. 😅

2018. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
A kérdés, amihez kár is hozzászólni mert megy a lepontozás a jó isten sem tudja miért...
2018. szept. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a cikket, de képben vagyok.


Hol szültél?


A Szt. Imrében 1 olyan szoba van, ami alternaív szülőszoba.

Később 1 VIP szoba van..

Nem lehet előre lefoglalni, hanem amikor felvesznek, jelzed az igényedet és várólistara kerülsz, ha vannak előtted.

Otthonról előre nem lehet, hiszen mire bekerülsz addigra lehet vannak benn...


Nekem inkább az a fura, hogy semmi magankórház, pedig van egy pár...

2018. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó, Ráhel gyereke is sima állami intézménybe jár, ismerem a gondozónőjét. Amúgy érdekes, ezt bezzeg nem csámcsogják nyilvánosan hogy abszolút flancolnak, sok lakótelepi anyuka nem "adja alább" flancos fizetős ovinál meg magánkórháznál, az agyontámadott elnöki család meg teljesen hétköznapi intézményeket választott.


Amúgy ha úgy is történt ahogy írják: még szép hogy mindenkit átszerveznek máshova, mivel nem merik megkockáztatni hogy a vajúdása telefonos képeivel legyen tele a net! Ehhez csak józan paraszti ész kell. Ha jön egy híres ember szülni, nyilván elintézik hogy senki más ne legyen! Engem úgy is átraktak más szülőszobába hogy egy no name kismama jött szülni. Mégsem hisztiztem tele a netet, letojtan melyik szobában szülök.


Szánalmas hogy valaki pár órás/napos baba mellett is arra áldozza az energiáját hogy Orbánékra köpködjön. Tüntetést nem szervezett friss gátsebbel az anyuka? Pedig boldog-boldogtalan tüntet manapság. Szerintem fusson ki transzparensekkel a párnapos baba mellől hogy fúj fúj Orbán. Ez ma úgyis külön sportág és hobbi lett.

2018. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
abszolút NEM flancolnak (lemaradt a lényeg)
2018. szept. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!