Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apuka mennyit látogathatja a...

Apuka mennyit látogathatja a kórházban a bent töltött idő alatt a babát és az anyukát?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy van a látogatás mint a többi osztályon vagy azért szülés esetében eltér?

Nálunk a kórházban minden nap 4-6-ig van látogatás, vajon ezt szülésnél is be kell tartani?

Olvastam több helyen, hogy nem magánkórházban szültek, mégis bent volt apuka szinte egész nap.

Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?



2018. szept. 26. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nalunk az elso gyereknel szinte non-stop bent volt.

Masodiknal a nagy teso miatt mindennap de csak kb 1 orat max.

2018. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senkit nem érdekelt, kihez mikor jönnek, annyi volt, hogy vizitre menjen be mindenki a szobákba, illetve amikor kell, adjuk be a gyereket fürdetni stb. De senkinél nem ültek egész nap, mert be az osztályra senki nem mehet, kivinni a babát nem lehet, egy látogatószoba volt, ahová be lehetett vinni a gyereket, és bemehetett a család, de ott meg ugye azért tekintettel kellett lenni arra, hogy más is menne. Szóval kb. kivitelezhetetlen volt, hogy egész nap együtt legyen apuka a családdal.
2018. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Kórház függő, ahol én szültem delelott és délután us volt látogatási idő, talán 10-12 és 16-19 óra között. Nagyon szigorúan vettek, ez a rend a VIP szobára is vonatkozott. Viszont látogatási időben a szobakba bejohetett a látogató, a babákat a fűtött folyosóra is ki lehetett vinni.
2018. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő. A férjem nálunk bent élt velem 4 napig, privát családi szobában.
2018. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem,a társalkodót és a gyermekágyas osztályt csapóajtó választja el.Látogató az osztályra bejönni nem lehet,csak akkor,mikor a hazamenetelkor hozza a családtag a hordozót és a hazahozós ruhát.Ennek ellenére sokan bejöttek,sokszor az ápolók szemet is hunytak fölötte,de a szobákba nem jöhettek be.Azért már szóltak.
2018. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz nem szülészeten, de mikor én kórházban voltam, azt mondták bármikor jöhet a párom, de este 10 ig el kellett mennie. Amúgy nem tartották be a látogatási időt.
2018. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott a vizitet leszámítva ki lehetett menni az osztályról a látogatókhoz bármikor, viszont a babát nem lehetett kivinni, csak az ajtó üvegéhez tolni. Az osztalyra, szobákba nem jöhetett senki, kivéve hazamentelkor segíteni. VIP szoba esetén apuka délután 15-19 óráig bent lehetett a szobában.
2018. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!