Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan szülhetek az Uzsoki...

Hogyan szülhetek az Uzsoki kórházban ha a 13 kerületben lakom?

Figyelt kérdés
A 13 kerületben lakom de az Uzsokiban szeretnék szülni. Magán doki nem vállalt már új terhest aki az Uzsokihoz tartozik viszont ajánlott két nevet akik az Uzsokiban rendelnek de nem szakorvosok még. Csak simán kérek időpontot és elkezdek odajárni terhesgondozásra? Nulla tapasztalattal rendelkezek a témában és érdeklődnék mert össze vagyok zavarodva az idő meg csak megy :)

2018. szept. 3. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg szabad orvosválasztás van, de a kórházak sokszor elutasítják azt, aki nem oda tartozik, mert hivatkozhatnak arra, hogy nincs rá kapacitásuk. Szóval kb. az asszisztenseken múlik, járhatsz-e bárhová terhesgondozásra (nagyobb az esélyed ha van ideiglenes lakcímed vagy a védőnőd már fogadott a kerületben). Beindult szüléssel biztos fogadnak.

Ha fogadott dokit szeretnél, szerintem nézd meg a honlapjukon, hogy kik dolgoznak ott. Rákeresel a magánrendelésükre, hol van, mikor, netán mennyiért, elolvashatod az életrajzukat, mihez értenek,... vagy fórumokban rákereshetsz tapasztalatokra és eldöntöd, kihez mész, aztán ha tényleg szimpi, akkor felfogadod és beleírja pecsétesen a kiskönyvedbe, hogy a kórház fogad. Akkor biztos oda mehetsz szülni, akkor is, ha befektetnek vagy ha mentő vinne, és kötelező uh vizsgálatokra, laborra (ez fizetős lehet, ha nem oda tartozol), nst-re is oda fog küldeni.

2018. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Uzsokiban nincs terhesgondozas tudomasom szerint. Termeszetesen szulhetsz ott fogadott orvossal. A helyedben azt tennem, hogy kivalasztanam a dokit, akit felfogadnek es ha neki van maganrendelese, akkor oda jarnek terhesgondozasra, a szulesed pedig az Uzsokiban lehetne igy. En 3 heten belul szulok ott es mar szultem 1x. Nincs orvosom, mert oda tartozom eleve.
2018. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fogadott orvossal a délpestiben fogok szülni, pedig messzebb van és nem oda tartozunk. Elvileg te választhatod hol szeretnél, de egy fogadott orvos nem árt. Nekem se győzi hangsúlyozni az orvosom hogy fontos hogy rá hivatkozzam.
2018. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és részletes válaszokat:-) nézegettem már az orvosokat az uzsoki honlapján remélem sikerül vhogy megoldani mert csak jót meséltek a kórházról :-)
2018. szept. 3. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
2.valaszolo vagyok. Nekem elsore sem volt fogadott dokim, mivel ugye oda tartozom, de csak jot tudok mondani. Tobb orvossal talalkoztam es mind tok normalis volt! Csak ajanlani tudom.
2018. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!