Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete szültem gátmetszéssel...

Bogyo0528 kérdése:

Egy hete szültem gátmetszéssel. Ti nektek is így volt? Többi lent.

Figyelt kérdés
felszívódó varratom volt ami már kipergett. és most amikor pisilek akkor nagyon csíp és nagyon érzékeny ,így kisem tudom törölni ,minden wczés után zuhanyoznom kell..volt valaki így? mit tegyek hogy hamarabb gyógyuljon és ne legyen fájdalmas? 😩

2018. okt. 1. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Olyan nincs, hogy nincs időd rá, ne várd meg míg lerohad az alfeled. Majd ír fel gyógyszert az orvos.
2018. okt. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De hogy jutott eszedbe ülőfürdőzni? A gyermekágy alatt tilos! Ehhez nem kell orvosi utasítás, elég egyértelműnek kéne lennie.

Ha nincs időd orvoshoz menni, akkor tűrd a hülyeségeid következményeit! Ennyi.

2018. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mégis honnan tudhattam volna???? 😡😡 nem ez a szakmám..első gyerekes anya vagyok. és honnan tudod h nekem milyen a mindennapjaim ? 1hetes3napos kisbaba mellet legyen időm elmenni orvoshoz? ne okoskodjatok túlságosan a válaszra válaszoljatok vagy húzatok a f!!!! 😡😡😡
2018. okt. 3. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!