Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csütörtökön szültem gátmetszés...

Csütörtökön szültem gátmetszéssel. Nem volt varratszedésem de ma hazaengedtek. Amíg a kórházban voltam egyetlen orvos sem nézte meg a gátmetszés helyét. Lehet valami problémám emiatt? Mi lesz a varratokkal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura. Nem is is említették??? Mielőtt haza engedtek nekem akkor szedték.
2012. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem lehet hogy felszívódó??

Nem tudom ez érdekes.

Nekem 5 nap után szedték, így vissza kellett mennem, de nekem mondták is.Szerintem menj vissza és verd ki a patáliát, vagy legalább hívd fel a kórházat, hogy most mi van..

2012. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mi van a zárójelentésben? milyen varrat?
2012. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ja tényleg... a zárójelentést nézd meg.

Amúgy hol szültél had kérdezzem már meg.Pesten?Ha igen azon belül hol?

2012. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Snapette ***** válasza:
100%
Lehet, hogy felszívódó varrat, nekem sem nézte senki, nem is volt vele baj, eltűntek, ami meg kilógott az kilökődött egy idő után.
2012. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A zárójelentésen semmi nincs erről!A Péterfyben szültem Pesten.
2012. máj. 27. 19:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Snapette

De veled közölték, hogy felszívódó nem?Itt az a baj, hogy a kérdezőnek semmit nem mondtak..mondjuk én tuti rákérdezek ha a helyében vagyok, meg mikor szültem utána eléggé leterheltem a dokikat(meg inkább a csecsemősöket), mert mindenről faggatóztam, aztán érdekelte a fenét, hogy mit gondolnak.. :)

2012. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem volt fogadott orvosod?Mondjuk ha volt az csak ront a helyzeten! :/

Holnap az első dolgod legyen, hogy felhívod a kórházat és infót kérsz valakitől..

2012. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok Ifjú anyuka a babához !!!
2012. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a gátmetszés sincs a zárón? Valamit csak kellett írniuk. Én felhívnám a kórházat, hogy ilyenkor mi a teendő? Mikor menjek varratszedésre, és lehet azt mondják, hogy felszívódó és nem kell.
2012. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!