Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek ilyen?

Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

1,5 hete szültem. Az orvos ilyen felszívódó/kieső varratot tett. Azt mondta, hogy ezeket most hagyjuk kiesni. Az első babánál kiszedte.

De párom valamelyik nap nézte és mondta, hogy ami a gátnál van (nem volt gátmetszés, de gondolom repedt egy kicsit), hogy az szerinte nem fog kiesni.

Amúgy mennyi idő kell neki, hogy kiessen? 2 varrattal már találkoztam pisiles után.

De gondolom még van ideje kiesni. Abár nem tudom. De volt esetleg olyan akinek beforrt? Mert most azért parázok, hogy ne a 6 hét után kelljen megint vágni vagy valami.



2018. okt. 2. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki fog esni. Nekem 3 hét volt. 6 hetesen meg a varratszedés amik nem estek ki.
2018. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1,5 hetesen nekem mind olyannak tűnt, mint ami nem fog kiesni


Az utolsó a 6 hetes kontroll elôtti napokban esett ki

2018. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A férjed tán ért hozzá? Orvos?? Feleslegesen parázol rá.

Én soha nem is találkoztam a varratokkal

2018. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akár hetekbe is telhet, mire kiesik mind. Ami nem esik ki, azt majd kihúzza a dokid a 6 hetes kontrollon. :)
2018. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!