Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan anyuka, aki csak...

Van olyan anyuka, aki csak orvost fogadott, de szülésznőt nem?

Figyelt kérdés
Ha igen, megkérdezhetem a döntés okát? És hogy megbántad-e, hogy nem volt szülésznőd?
2018. okt. 8. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem a saját körzetemben voltam szülni így fogadott orvosom olyan kórházban volt amit egyáltalán nem ismertem


Ebből következett hogy a szülésznőket sem ismertem.



Nem bántam meg mert a kórház( ha nem az ország) legjobb szülésznőjét fogtam ki ügyeletben

2018. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam így volt. Megmondom őszintén azt sem tudtam hogy ez hogy megy. Mivel nekem egyértelmű volt a császár (ikrek miatt) és az orvosom egy tünemény (persze szakmailag is nagyon jó), nem is gondoltam hogy fogadnom kéne szülésznőt. A szülés napján egy hónappal a kiírt dátum előtt csak vizsgálatra mentem be. Ott tartottak mert toxémiám volt és este megszülettek a gyermekeim. Semmi hátrányát nem tapasztaltam hogy nem volt fogadott szülésznőm. Bejött ugye az én orvosom, ott volt az ügyeletes orvos is, egy műtős fiú (bármi is volt a szerepe) és egy vagy két asszisztens.
2018. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én így voltam.Gondolkodtam a szülésznőn is, de végig faros volt a baba egyetlen egyszer feküdt harántba a 9 hónap alatt így a 34.hétre már a méretei miatt biztos volt az orvos abban, hogy nem tud befordulni és császár lesz.Sajnos úgy is lett.Minden esetre az ügyeletben lévő szülésznők előtt emelem a kalapom mert kedvesek ,segítőkészek voltak végig.Nem bántam meg hogy nem volt szülésznőm.
2018. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt lehetoseg a korhazban szulesznot fogadni, csak orvost. Ezuttal kerestem olyan korhazat, ahol lehet fogadni szulesznot. Jelenleg ugy erzem, az fontosabb a szulesnel, es mar valasztottam is, egy tunemeny, mar most erzem, hogy biztos, empatikus, megbizhato kezekben vagyunk, es ez az erzes mindent meger!
2018. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Második babát várjuk, most így fogjuk csinálni. Az elsô szülésem több okból kifolyólag császár lett, de nem tervezett, így akkor fogadtam szülésznôt. Császárnál ugye nem sok szerepe van. Mivel most is benne van a pakliban, hogy császár lesz, nem fogadunk szülésznôt. Fôleg, hogy az összes, akivel akkor a kórházban találkoztam, mind szimpi volt :)
2018. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld.


Kicsit gondban vagyok, mert orvosom az van. De mindig a saját rendelőjébe megyek. Így sem a kórházat, sem a szülésznőket nem ismerem.

Kaptam ugyan egy listát a szülésznőkről, de mégis mi alapján dönthetnék egy idegen mellett, hogy kinek szebb a neve? :D

2018. okt. 8. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok.


Èn is így voltam, nem ismertem senkit, ezért a dokimat kérdeztem meg, hogy “ajánljon” valakit, akivel ô is szívesen dolgozik együtt, ill. szokott is együtt dolgozni.

2018. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosod esetleg, hogy kikkel szeret dolgozni.Ha ő szimpatikus neked valószínűleg az is szimpi lesz akit ajánl.
2018. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Èn pedig helyi facebook csoportban èrdeklődtem a szülèsznőkről. Szerintem az egyik legszuperebbet fogtam ki :)
2018. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első szülésnél nem volt fogadott szülésznő csak fogadott orvos. Nem is jutott eszembe, hogy kellene de nem éreztem hátrányát. A második babánál javasolt egy szülésznőt az orvosom, akit fel is fogadtunk. Nagyon örülök, hogy így alakukt mert bár mint írtam nem éreztem hárányát, hogy nem volt hatalmas előnynek éreztem, hogy volt.
2018. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!