Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegen kit ajánlanátok...

Zalaegerszegen kit ajánlanátok fogadott orvosnak a szülésemhez? Illetve szülésznőt ott kit ajánlanátok? Mit fizettetek nekik? Ultrahangokra Zegre kell járnom, ha ott szeretnék szülni majd?

Figyelt kérdés
Név szerint szeretnék kérni ötleteket, valaki olyat, aki kedves, normális, megbízható. Mivel helyileg Szombathelyhez tartozom, és úgy tudom fogadott orvos nélkül nem szülhetek máshol, ezért kellene néhány jó tipp! Első babát várom, tapasztalatlan vagyok, és a kórház is idegen lesz. Szükségem lesz valakire, aki végig mellettem lesz, és segít, valaki, akiben bízhatok! Köszönöm a válaszaitokat! 12hkm

2017. jún. 14. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Orvos: dr. Goldfinger Jenő, dr. Vörös Zéta, dr. Németh Gábor (az én dokim Goldfinger volt, nagyon meg voltam/vagyok elégedve vele)

Szülésznő:Zsohar Józsefné, Dinnyésné Kiss Katalin (de ő lehet hogy már nem vállal szülést).

2017. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!