Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Születő babánál miért írják...

Születő babánál miért írják ki hogy hány grammal és hány centivel született?

Figyelt kérdés
Mikor senkit nem érdekelnek ezek a számok.
2018. okt. 9. 07:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Akinek van már gyereke azt érdekli, mert tudja hogy mekkora különbség van egy 2900 g és 49 cm-s baba meg egy 55 cm-s 4500g-os baba között.
2018. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Mi pl hármasikrekkel azért írtuk ki, hogy lássák szép súllyal születtek, nincs semmi baj es ne kelljen egyesével több tucat embernek megírni.
2018. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanaz mint a kettes :)
2018. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez a szokás.
2018. okt. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Senkit? Mindig is érdekelt. A saját születési adataimat is annak találtam már gyerekként is.

Egyébként szokás és ez a legjobb paraméter arról egy laikusnak, hogy minden rendben.

2018. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Azért,mert nincs más információ, amit megadhatna vagy meg akarna adni a kisbabarol.

Azt még nem tudja, hogy asztrofizikus vagy tömeggyilkos lesz-e belőle (tudom, szélsőséges példa), azt még nem mondja el, hogy az anyját 8 öltéssel kellett varrni, mert szétszakadt.

Így marad a tömeg- hossz- időpont infó, esetleg kiegészítve, hogy van-e haja.


Szerintem pont elegendő ennyi, és hidd el, sokakat érdekel.

2018. okt. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Engem érdekel


Plusz akinek mi nem mondtuk az elsô kérdés mindig hogy mekkorán született


Később is mindig kérdés másoknak

2018. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Lehet,hogy téged nem érdekel,de pl engem igenis érdekel.(és ezzel sem vagyok egyedül,tehát a "senkit" túl erős). Arról nem beszélve,h hogyha nem írja ki valaki,akkor "ezren"fogják megkérdezni,h hány cm és gramm.
2018. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Amikor mi körbehívtuk az ismerősöket a hírrel, mindenki azt kérdezte azonnal hogy "és mekkora?"
2018. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek az az első kérdése, hogy "Mennyivel született?". Ennyit arról, hogy senkit nem érdekel.
2018. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!