Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 5hetes a kisfiam,4310grammal...

5hetes a kisfiam,4310grammal és 60 centivel született, most 5,5 kiló. Szopizik is de nem elég neki így pótlást is kap. Mennyi a normális adag amit egyszerre ehet? Az "előírt" kiló×150et soha nem ette meg mindig csak kevesebbet.

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Szépen fejlődik, nyilvánvalóan elég neki ennyi. Az enyém sem mindig eszi meg a "számolt" adagot mégis gyarapodik ahogy kell neki. Ő sem ette meg egyébként a 150-et amikor ennyi volt a súlya.
2016. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként annyi a normális adag amit elfogad/jóllakik vele és amitől szépen gyarapodik. :) Nem kell túlkomplikálni, én is túlizgultam ezt az elején de minek..
2016. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én azon izgulok hogy sokat akar egyszerre enni és félek hogy túletetem , mert azt modta az orvos hogy sokat hízott, de nem kövér baba csak nagy. Akkor nem aggódok mennyit eszik, annyit adok neki amennyit kér, mert haelég neki úgysem eszik többet.
2016. jan. 2. 21:34
 4/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Őszintén szólva kétlem, hogy szüksége lenne a tápszerre. Jó, persze, te vagy az anyja, te látod rajt, hogy nyűgös, mert még éhes és megpróbálod megoldani, de inkább próbáld meg a melledre rakni, ha nem szoktál mellet váltani egy szoptatás közben, akkor nyugodtan kezdd el a másik melledből is megszoptatni. Tápszert pedig mindig szoptatás után adj neki, ha így is igényelné, ne hagyj ki egy szoptatást sem, amit teljes mértékben tápszerrel váltasz ki! Akkor sem, ha úgy érzed, akkor úgyis nagyon kevés a tejed (gondolom, leginkább este).
2016. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!