Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindul a szülés akkor is, ha...

Beindul a szülés akkor is, ha anyuka beteg, vagy ilyenkor tudja a szervezet, hogy pár nap haladék jót tenne?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, szült-e már valaki betegen? Ilyenről én még nem hallottam, de az nem jelent semmit.

Azért merült fel bennem, mert már bármikor szülhetek, viszont elkaptam valami vírust, és nagyon oda vagyok. Tegnap éjjel alig aludtam a náthától, viszont sorra jöttek a jóslók, én meg csak arra tudtam gondolni, hogy te jó ég, csak ne most :D



2018. okt. 11. 14:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hú, utolsó, az tényleg nem lehetett jó. Én is ezért szültem az elsőt császárral, nagyon remélem, hogy a második megszületik természetes úton, vagy sikerül meggyógyulnom addig. Enélkül is megszenvedtem a műtétet anno. :(
2018. okt. 12. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!