Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lenne pár kerdesem a csaszarme...

Lenne pár kerdesem a csaszarmetszes rol. Milyen anyaggal varjak ossze a mehet, hogy azt minden szervezet birja?

Figyelt kérdés
Olyanrol hallottam mar hogy kulso heg be gyullad ès gyogyszert kapott ra meg kotozni kellett, de mi van ha belso gyullad be. Illetve azt lebontja a szervezet? A hasizmomat felrehuzzak vagy atvagjak?miert alakulnak ki osszenovesek?Mert ugye az sincs mindenkinek.
2017. jún. 3. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az összenövésekhez tudok hozzászólni.

Úgy tudom ilyenkor levegőt juttatnak a hasüregbe az összenövések elkerülése végett ami majd a bélrendszeren keresztül távozik.

Engem két napig kínoztak a szelek a műtét után. Mütét után elég hamar lábra állítanak, sétáltatnak, hogy rendeződjenek odabent a dolgok.

2017. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hasizmokat nem vágják át. Szerintem, hogy téged majd mivel varrnak, kérdezd meg a dokidtól, de sajnos minden hasi műtétnél van valamennyi kockázata az esetleges összenövések kialakulásnak (tudtommal egyszerűen csak a trauma és/vagy gyulladás miatt), ezt alá is íratják (akár évek múltán, de akár panaszt nem okozva pl. egy következő műtétnél derül csak ki). Ezt a tankönyvet találtam neked, ha sebészi varróanyagokról akarsz olvasgatni :)

[link]

2017. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!